Header Ads

Denizin birbirinden sevimli canlıları Bebeto şekerlerinde!

Reklam
Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üreticisi ve ihracatçısı olan Kervan Gıda, Bebeto Eğlence Adası konseptiyle satışa sunduğu yumuşak şekerlerle deniz canlılarını çocuklarla buluşturuyor. Birbirinden sevimli deniz hayvanları, rengarenk şekerlemelerle yaza eğlence katıyor.

Bebeto’nun doğal meyve suyu içeren yumuşak şekerleri, damaklarda leziz tatlar bırakırken birbirinden sevimli şekiller de şekerlere eşlik ediyor. 

Yaz mevsimini tam anlamıyla yaşadığımız bu günlerde Bebeto şekerleri de deniz canlılarının hakimiyeti altında karşınıza çıkıyor. Trans yağ ve yapay renklendirici içermeyen yumuşak şekerler deniz yıldızı, denizatı, kılçıklı balık, balina, köpek balığı gibi deniz canlılarından oluşan şekillerle çocukların hayal dünyasını canlı tutuyor. Sadece çocukların değil genç ve yetişkinlerin de tercih ettiği Bebeto yumuşak şekerler; karpuz, çilek, portakal, kola, elma, vişne gibi aromalarla her damak tadına hitap ediyor.

Siz de Bebeto şekerlerinin tadına bakmak için; Mall of İstanbul, Marmara Forum, Torium, Astoria, Olivium gibi alışveriş merkezleri başta olmak üzere Türkiye’de toplam 17 noktada hizmet veren Bebeto Eğlence Adası alanlarını ziyaret edebilirsiniz.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Blogger tarafından desteklenmektedir.