Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

İstanbul Yılın Moda Gecesine Şahit Oldu

Kariyer Eğitim Kurumları Moda Tasarımı mezunlarının hazırladığı koleksiyonlardan oluşan Kariyer Fashion Show 2013, Swissotel’de gerçekleşt...

Kariyer Eğitim Kurumları Moda Tasarımı mezunlarının hazırladığı koleksiyonlardan oluşan Kariyer Fashion Show 2013, Swissotel’de gerçekleştirildi.

‘Geleceğe Dönüş’ temalı defile etki altında bırakan kurgusuyla adeta bir moda ve görsel şölene sahne oldu. Tasarımlar izleyenler tarafından tam not aldı. Öğrencilerin yıl içindeki çalışmalarının bir özeti niteliğinde olan ve gelenekselleşen Kariyer Fashion Show, Erol Albayrak Moda Direktöğünde ve Uğurkan Erez Koreografisiyle oldukça beğeni topladı.

Moda duayenlerinin, iş ve cemiyet dünyasının seçkin konuklarının katılım gösterdiği gecede defilenin açılış konuşmasını onur konuğu Dilek Hanif gerçekleştirdi. Dilek Hanif yaptığı konuşmada Moda Tasarımı öğrencilerine kariyerleri için önemli mesajlar verdi ve defile sonrası beğenisini tekrar podyuma çıkarak dile getirdi. Ece Sükan’ın sunumuyla Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Tülin Şahin, Sema Şimşek, Tuğba Karaca’nın aralarında bulunduğu, 35 kişilik top modeller tarafından sergilenen tasarımlar katılımcılardan tam not aldı. Ece Sükan Dilek Hanif imzalı tasarım kıyafetiyle oldukça göz alıcıydı. Ünlü modeller, model çizimleri başta olmak üzere öğrenciler tarafından hazırlanan tüm kıyafetleri podyumda taşırken onların verdikleri bu ilk sınavda heyecanlarına ortak oldu.

Geleceğin Moda Tasarımcıları Defilenin Ardından Podyuma Çıkarak Kep Attı

Çeyrek asır süredir moda sektörüne ilişkin 10 farklı branşta 35 binden fazla profesyoneller yetiştirmiş Kariyer Eğitim Kurumları, Türkiye’de İlk ‘Moda Tasarımı’ Eğitimini veren özel kurum olmanın haklı gururunu yaşıyor. Ev sahipliğini yaptığı muhteşem geceyle ilgili olarak kurumun Genel Müdürü Serkan Selamet ; ‘Her zaman moda ve güzelliğin bir arada en iyi şekilde var olduğuna inanıyoruz. Bunun en iyi ifadesi, Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcıları ve modellerini bir araya getirerek kendilerini anlatan defilelerdir. Kariyer Eğitim Kurumları olarak, moda alanında uzman isimlerle yaptığımız işbirlikleri sayesinde daha güzel ve çığır açan görünümler sağlıyoruz. Misafirlerimizin öğrencilerimizin mezuniyet defilesini hayranlıkla izlediklerine şahit oldum, bizler üzerinde aylardır çalışmaktan büyük zevk duyduk. Tasarımlar moda öğrencilerimiz tarafından hazırlanırken, saç ve makyajlar Kozmetik bölümü öğrencilerimiz tarafından yapıldı.Onlara bu anlamda makyajda M.A.C. saç tasarımlarında ise Mehmet Tatlı profesyonel destek verdi. İki dev sektörün buluşma noktası olarak ülkemize genç yetenekler kazandırmaya devam edeceğiz.’

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi