Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Bu koleksiyonda her ruh, her beden aradığını buluyor

İlk kez 1972 yılında hazırlanan ikonik takunyası FRIDA tasarımlarını 2014 İlkbahar – Yaz koleksiyonuyla bir kez daha modaseverlerin beğeni...

İlk kez 1972 yılında hazırlanan ikonik takunyası FRIDA tasarımlarını 2014 İlkbahar – Yaz koleksiyonuyla bir kez daha modaseverlerin beğenisine sunuyor. Herşeyin SABO efsanesi ile başladığı ALDO koleksiyonu bu sezon yeniden sevenleriyle buluşuyor.

40 yılı aşkın süredir kadınların en önemli yol arkadaşı olan Kanadalı ayakkabı, çanta ve aksesuar markası ALDO, 2014 İlkbahar – Yaz sezonunda hem bedeninizi hem de ruhunuzu iyileştirecek. Tek yapmanız gereken birbirinden renkli tasarımlar arasından size en yakınını seçmek.

Kadın ruhunun çeşitliliği karşısında saygıyla eğilen Aldo markası sırf bu yüzden geniş bir koleksiyonla tüketicisinin karşısına çıkıyor. Bu koleksiyonda her ruh, her beden aradığını buluyor.

ALDO’nun ikonik takunyası FRIDA tasarımları ilk kez 1972 yılında ortaya çıktı. 70’li yılların özgür ruhunu yansıtan koleksiyon kısa sürede ikon haline geldi. Özgür ruhu yansıtan FRIDA tasarımları ALDO’nun ilk kez en çok satan modelleri arasına girdi.

Bugün FRIDA

FRIDA koleksiyonu 42 yıl aradan sonra bir kez daha 2014 İlkbahar – Yaz koleksiyonuna da damga vurmaya hazırlanıyor. Ruhun özgür tarafına hitap eden FRIDA koleksiyonu, tepeden tırnağa değişime ilham vermeye devam ediyor.

ALDO’nun ilk adımları ve FRIDA’nın doğuşu

FRIDA koleksiyonun temelleri ALDO’nun kurucusu Aldo Bensadoun’un katıldığı Expo 67 Dünya fuarı dönüşü uğradığı Montreal’de atıldı. MR. ALDO’nun öğrencilerin, yazarların, filozofların ve aktrislerin yaşam tarzlarından esinlenerek oluştuduğu koleksiyon, hayran kalınan ve her zaman ulaşılabilir hümanistik bir bakış ile tasarlandı. 1972 yılında Quebec, Kanada’da Aldo Bensadoun kurduğu ALDO, FRIDA koleksiyonu ile ilk en iyi satan ayakkabısı oldu ve ALDO uluslararası alanda tanınmasına katkı sağladı.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi