Cool-Ex Teknolojisi İle 2-3 Derece Daha Serin Bir Yaz - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Cool-Ex Teknolojisi İle 2-3 Derece Daha Serin Bir Yaz

13 Ağustos 2014 Çarşamba
Doğanın kadınlara armağanı ipekten harikalar sağlayan Aker, özgün tasarımlarıyla bütünsel bir güzellik sunarken, ilklerin öncü markası olmayı da sürdürüyor.

Aker Yaz Serinliği Koleksiyonu, eşarpta ilk kez kullanılan COOL-EX teknolojisi sayesinde, diğer eşarplara göre teni 2-3 dereceye kadar daha serin tutarak benzerlerinden ayrılıyor.

Aker Yaz Serinliği Koleksiyonu, saf ipek ve pamuk dokusuyla, kendi modasının öncüsü olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor. %70 pamuk ve %30 ipek karışımı eşarplarla en canlı yaz desenleri ferah doku ile birleştirilerek pratik bir kullanım sağlanıyor.

Doğanın renkleri Aker Yaz Serinliği Koleksiyonu’nda

Aker, doğanın asaletinden ilham alan Yaz Serinliği Koleksiyonu’ndaki zengin renk skalasıyla her beğeniye hitap ediyor. Fuşyanın maviyle olan dengeli uyumu, beyazın turuncu ile olan uyumlu çizgisi ve geometrik desenlerden zengin hatlarıyla yaza iddialı bir giriş yapan Aker Yaz Serinliği Koleksiyonu, farklı beğenilere aynı kaliteyi sunuyor.

Çiçek, marin ve geometrik temaları ipeğin benzersiz dokusuyla işleyen bu koleksiyon, özgün formlarını benzersiz sanat anlayışıyla yorumlayarak, kadınların her anlarında kendilerini özel hissetmelerine imkan veriyor.

Aker Yaz Serinliği Koleksiyonu’yla siz de kendinize serin ve bir o kadar da zarif bir şıklık hediye edin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız