Pitti Uomo Fuarında 2015 Yaz Trendleri Sergilendi - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top Ads

Daha fazla yazılar

logoblog

Pitti Uomo Fuarında 2015 Yaz Trendleri Sergilendi

5 Ağustos 2014 Salı
Dünyanın önde gelen markalarının katıldığı Pitti Immagine Uomo fuarı 17 Haziran Salı günü İtalya’nın moda şehri Floransa’da açıldı. 20 Haziran 2014 tarihine kadar sürecek fuarda dünyanın birçok önemli markasının yanında Kiğılı yeni sezon için hazırladığı tasarımlarla dikkatleri üzerine çekti.

İtalya’nın ve moda dünyasının prestijli fuarları arasında yer alan Pitti Immagine Uomo fuarı bu yıl da 50 ülkenin katılımıyla 17 Haziran Salı günü açıldı. 3 gün sürecek olan fuarda dünyaca ünlü markalar yeni koleksiyonlarını tanıttı. Türkiye’den 11 markanın katıldığı fuarda bu yılda önümüzdeki sezonun renk ve tasarım modaları sergilendi. 2015 İlkbahar Yaz trendlerinin yer aldığı fuarda her markanın ürünlerinde yer verdiği renk seçenekleri dikkat çekti.

Bu fuarın gelecek yılın erkek modasına yön vermek ve dünya modasını yakından takip etmek için iyi bir fırsat olduğunu söyleyen Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem fuarla ilgili şu açıklamalarda bulundu; “Erkek stilinin başkenti Floransa’da yılda 2 kez düzenlenen ve dünyadaki en büyük erkek giyim fuarı olan Pitti Uomo, erkek moda trendlerini belirleyerek gelecek yılın erkek modasına dair ipuçları veriyor. Dünya’daki erkek modasını temsil eden ünlü firmaların yanında birçok tasarımcı firmanın ve markanın da kigili2kendini tanıtma imkanına olanak sağlıyor. Türkiye’yi temsil eden markalardan biri olan Kiğılı markamız ile hem moda adına yenilikleri sergiliyoruz hem de moda trendlerinin öncülüğünü yapmaktan onur duyuyoruz.”

Geçen yıl bu fuar ile güzel anlaşmalara imza attığını belirten Suerdem sözlerine şöyle devam etti; Pitti Uomo fuarı gelecek için umut vaad ediyor. Dünyanın dört bir yanından gelen markaların yeniliklerini ve modaya bakış açılarını görüyoruz. Farklı bakış açıları bize vizyon katıyor. Geçen yıl Avusturalya’dan sipariş aldık. 18 ayrı renkte beğeniye sunduğumuz renkli kanvas pantolonlarımız geçen yıl koleksiyonumuz içinde en çok ilgi gören ürünlerimizdi. Renk çeşitliliği ile oldukça ilgi gördü. Bu yıl da koleksiyonumuzdaki renk çeşitliliğimiz oldukça fazla.” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız