Sonbaharda denim şıklığı - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Sonbaharda denim şıklığı

17 Eylül 2014 Çarşamba
Polo sporundan ilham alan U.S. Polo Assn., denim modelleriyle kadın, erkek ve çocuklara rahat ve şık bir sonbahar vaat ediyor. U.S. Polo Assn.’nin denim etekleri, pantolonları ve gömlekleri, bu sonbahar gardıropların vazgeçilmezi olmaya aday.

125.yılını kutlamaya hazırlanan U.S. Polo Assn., geçmişindeki birikimi bugüne taşıyarak tüm nesillerin keyifle kullanacağı, ulaşılabilir koleksiyonlar tasarlamaya devam ediyor. Gardıropların vazgeçilmezi denimleri U.S. Polo Assn. tarzıyla yorumlayan marka, polo sporunun ruhunu yansıttığı denim koleksiyonuyla sonbaharı karşılıyor. Kadın, erkek ve çocuklar için farklı seçeneklerin olduğu koleksiyonda, denim tutkunu herkes için birçok alternatif bulunuyor.

Sezonda denim üstüne denim trendi sürerken, U.S. Polo Assn. koleksiyonuna aldığı denim ürünleri ile zengin bir kreasyon sunuyor. Kadın koleksiyonunda bulunan denim etekler, pantolonlar, gömlekler, denim elbiseler ile sportif bir şıklık sağlıyor. Kadın denim koleksiyonunun as oyuncusu, kendinden çiçek desenli denim gömlekler oluyor. Denim pantolonlarda ‘Lycralı Slim’, ‘Skinny’ ve ‘Straight’ kalıplar, farklı vücut tiplerindeki kadınların sonbahardaki en rahat pantolonları oluyor.

U.S. Polo Assn.’nin erkek denim koleksiyonundaki ürünler de gardıropların en önemli parçalarını oluşturuyor. Denim pantolonlarda rahatına düşkün erkekler için ‘Relax’, kendine güvenen erkekler için ise ‘Slim-straight’ modeller öne çıkıyor. Sezonun gözdesi ve polo sporunun da resmi giysisi olan beyaz denim pantolon, erkeklere polo oyuncusu havası veriyor. Denim gömlekler de sonbahar serinliğinde t-shirtler üzerinde kullanılabiliyor. Gömleklerin uzun ve kısa kollu seçenekleri bulunuyor.

Kız çocuklar için denim etek ve elbiseler, erkek çocuklar için bermudalar sonbaharda miniklerin şıklığına şıklık katıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız