Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Topuklularda spor ayakkabı rahatlığı

Kadınların beğenerek giydiği topuklu ayakkabılar şıklığı ve zarafeti temsil ederken, ayak sağlığı açısından çok riskli olabiliyor.  Topu...

Kadınların beğenerek giydiği topuklu ayakkabılar şıklığı ve zarafeti temsil ederken, ayak sağlığı açısından çok riskli olabiliyor. 

Topuklu ayakkabı seçiminde ayağın ayakkabı içerisinde rahat olması oldukça önemli. Yüksek kaliteli Avrupa konforunu temsil eden Gabor, şık ve rahat modelleri ile bu alanda dikkat çekerken rahat kadın ayakkabısı konusunda uzmanlığını sizlere sunuyor. Gabor’un yeni SOFT MOVE teknolojisi ile üretilen topuklu ayakkabı modelleri, rahatlığından ödün vermeyen ama aynı zamanda topuklu giyerek şık görünmek isteyen kadınların tercihi oluyor.

Topuklu ayakkabıda sağlıklı ve rahat deneyim
İş hayatında ve özel günlerde, profesyonel görünümü tamamlamak amacıyla sıklıkla tercih edilen topuklu ayakkabıların yumuşak derili ve esnek tabanlı olması gerekiyor. Ayak sağlığını tehdit eden, şıklık için rahatlığı geri plana iten topuklu ayakkabılar artık tek seçenek değil.

Gabor’un yüksek topuklu ayakkabıları yürürken her adımda konforlu hissetmenizi sağlıyor. Gabor’un yeni SOFT MOVE teknolojisi ile topuklu ayakkabı da spor ayakkabı rahatlığını yaşayarak, uzun süre ayakta durabilir ve yürüyebilirsiniz. Bu teknoloji ile iç tabanlığa uygulanan ekstra yastıklama sistemi sayesinde ayağın her hareketi destekleniyor. Ayrıca bu yastıklama sistemi vücut ağırlığının ayağa en çok iletildiği noktaları da destekleyerek rahatlama sağlıyor.

Yumuşak derileri, bele olan baskıyı azaltan özel topukları, rahatlık sağlayan iç tabanlıkları ve farklı tarak genişlikleri ile Gabor’da, konfor sağlayan topuklu ayakkabıları günlük olarakta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gabor’un ayrıcalıkları arasında, buçuklu numara alternatifleri de bulunuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi