Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Özel Eşarp Koleksiyonu

St. Regis Moda Marka Elçisi Jason Wu, The Grand Tourista adını verdiği eşarp koleksiyonu ile St. Regis İstanbul’un açılışını kutluyor St. ...

St. Regis Moda Marka Elçisi Jason Wu, The Grand Tourista adını verdiği eşarp koleksiyonu ile St. Regis İstanbul’un açılışını kutluyor

St. Regis Moda Marka Elçisi Jason Wu, lüks konaklama anlayışına farklı bir boyut getiren, 2015 Şubat ayında İstanbul’un en gözde noktası Nişantaşı’nda açılacak olan St. Regis İstanbul onuruna özel ve sınırlı sayıda üretilen bir eşarp koleksiyonu tasarladı.

Jason Wu’nun doğu ve batının buluştuğu İstanbul ve günümüzün Grand Tour’undan esinlenerek tasarladığı ve geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Kate Bosworth’un John Travolta ile başrolünü üstlendiği Life on the Line film çekimlerinde kullandığı The Grand Tourista adını taşıyan exclusive eşarp koleksiyonu, 3 Kasım 2014, Pazartesi gününden itibaren www.stregis.com/boutique ve www.jasonwustudio.com sitelerinde 195 $’dan satışa sunulacak.

%100 ipekten özel olarak tasarlanan ve kenarları elle işlenen The Grand Tourista İstanbul eşarpları, şehrin mimarisinde sıkça göze çarpan çinileri çağrıştıran mavi; Kapalıçarşı ve Mısır Çarşısı’nın sembolü doğal baharatları akla getiren bej ve Wu’nun vazgeçilmez rengi olan gri olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip. Sofistike, zamansız ve markanın zengin mirasından esinlenerek hazırlanan koleksiyon, dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul’un enerjisini modern bir tasarımda yakalarken, günümüzün lüks gezginlerine de mükemmel uyum sağlıyor.

İstanbul’un kendisi için sonsuz bir ilham kaynağı olduğunu söyleyen Jason Wu konuyla ilgili değerlendirmesinde, "İstanbul ve St. Regis’in klasik ile modern estetiği buluşturan eşarpları tasarlamaktan çok mutlu oldum. St. Regis dünyanın büyüleyici şehirlerinde açılmaya devam ettikçe Grand Tourista eşarpları şüphesiz ki sofistike gezginler için mükemmel birer aksesuar olmaya devam edecek" dedi.

Uluslararası bir otel markası olarak, İstanbul dahil olmak üzere, yeni nesil global gezginlerinin yüksek misafirperverliğe dair güçlü taleplerinin olduğu noktaları seçmeye özen gösterdiklerini söyleyen St. Regis, The Luxury Collection ve W Otel Global Marka Lideri Paul James, "Bu tarihi şehrin ruhunu ve zamanımızın ‘Grand Tour’unun büyüsünü mükemmel bir şekilde tanımlayan Grand Tourista eşarbını tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki yılın başında açılacak olan St Regis İstanbul ile misafirlerimize eşssiz St. Regis deneyimi sunacak olmaktan gururluyuz" dedi.
İstanbul’un en sofistike semti Nişantaşı’nın lüks mağazalar ile çevrelenmiş bölgesinde bulunan St. Regis İstanbul, Maçka Park’nın karşısındaki konumuyla Wu’nun da koleksiyonu hazırlarken esinlendiği Boğaz’ın soluk kesen muhteşem manzarasına sahip. Ödüllü mimar Emre Arolat tarafından tasarlanan otel 118 odası ile 1920’lerin Türkiye’sinin ruhunu, Demsa Sanat Koleksiyonunu da içeren modern sanat enstelasyonlarının çeşitliliğiyle birleştiriyor.

St. Regis, markanın mükemmelliğe olan bağlılığını paylaşabilecek ve St. Regis mirasına özgün bir bağlantı sağlayabilecek elçilerle işbirliği yapmaya özen göstermektedir. St. Regis, 2010 ilkbahar yaz sezonunda New York Fashion Week kapsamında Wu’nun parlayan bir tasarımcı olarak ilk koleksiyonunu tanıttığı dönemden tasarımcı ile işbirliğini daha da geliştirdi. Wu, St. Regis Bal Harbour Resort’un açılışı da dahil olmak üzere marka için dönüm noktası olan birçok etkinliğe katıldı, gittiği her gezide St. Regis’i evi gibi benimsedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi