Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Romantik Bir İlkbahar

Son yılların en gözde modacılarından Michael Kors, 2015 İlkbahar Yaz sezonunda çiçeklerin hakimiyetinde neşeli, romantik tasarımları ile...


Son yılların en gözde modacılarından Michael Kors, 2015 İlkbahar Yaz sezonunda çiçeklerin hakimiyetinde neşeli, romantik tasarımları ile yalın bir şıklık sunuyor.

İkonik Agnes De Milles kareografilerinin belirgin Amerikan tarzı, Dahl-Wolfe’ün doğal ve özgün karelerinin hayat bulduğu koleksiyonda nergis, morsalkım ve sardunya renklerinin aydınlatıcı etkisi göze çarpıyor. Narin ekrular ve siyahın asaleti uçuşan tüllerle romantik duruş kazanıyor. Bahar dallarını anımsatan süslemeler ve ışıl ışıl hacimli yaz çiçeği işlemeleri mevsimin pozitif enerjisini tasarımlara taşıyor.

Michael Kors 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nun sıcak ve samimi ruhu desenlere de yansıyor, grafikler, ekoseler ve çizgililer sade kesimler ve düz renk parçalarla çarpıcı bir etki yaratıyor. Uçuşan etekler ılık yaz rüzgarlarıyla adeta flört ederken, kabarık diz altı etekler hoş bir feminen duruş yakalanıyor. İlkbahar yağmurlarının kurtarıcısı ve serin akşamların favori parçaları slim-fit jeanler ve bilekte biten pantolonlar renkli oversize trençkotlar ve denizci stili ceketler ile tamamlanıyor.


Aksesuarlarda ise sade parçalar ön planda. Uzun askılı çantalar nostaljik yansımaları ve el işi dikiş detayları ile dikkat çekerken, bilekten bağlanan düz ayakkabılar ise rahatlığın zarafetle buluşturuyor.
Parlak mavi bir gökyüzünün altında yenilenen doğanın güzelliğine ithaf edilen koleksiyon ile Michael Kors adeta mutluluğu tarif ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi