Romantik Bir İlkbahar - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top Ads

Daha fazla yazılar

logoblog

Romantik Bir İlkbahar

13 Kasım 2014 Perşembe

Son yılların en gözde modacılarından Michael Kors, 2015 İlkbahar Yaz sezonunda çiçeklerin hakimiyetinde neşeli, romantik tasarımları ile yalın bir şıklık sunuyor.

İkonik Agnes De Milles kareografilerinin belirgin Amerikan tarzı, Dahl-Wolfe’ün doğal ve özgün karelerinin hayat bulduğu koleksiyonda nergis, morsalkım ve sardunya renklerinin aydınlatıcı etkisi göze çarpıyor. Narin ekrular ve siyahın asaleti uçuşan tüllerle romantik duruş kazanıyor. Bahar dallarını anımsatan süslemeler ve ışıl ışıl hacimli yaz çiçeği işlemeleri mevsimin pozitif enerjisini tasarımlara taşıyor.

Michael Kors 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nun sıcak ve samimi ruhu desenlere de yansıyor, grafikler, ekoseler ve çizgililer sade kesimler ve düz renk parçalarla çarpıcı bir etki yaratıyor. Uçuşan etekler ılık yaz rüzgarlarıyla adeta flört ederken, kabarık diz altı etekler hoş bir feminen duruş yakalanıyor. İlkbahar yağmurlarının kurtarıcısı ve serin akşamların favori parçaları slim-fit jeanler ve bilekte biten pantolonlar renkli oversize trençkotlar ve denizci stili ceketler ile tamamlanıyor.


Aksesuarlarda ise sade parçalar ön planda. Uzun askılı çantalar nostaljik yansımaları ve el işi dikiş detayları ile dikkat çekerken, bilekten bağlanan düz ayakkabılar ise rahatlığın zarafetle buluşturuyor.
Parlak mavi bir gökyüzünün altında yenilenen doğanın güzelliğine ithaf edilen koleksiyon ile Michael Kors adeta mutluluğu tarif ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız