Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Sürdürülebilir ve İnanılmaz Çözümler

‘Akdeniz Rahatlığı’ mottosu ile perakende tekstil sektöründe çalışmalarını sürdüren DeFacto, yeni koleksiyonu DeFacto İnova ile müşteril...


‘Akdeniz Rahatlığı’ mottosu ile perakende tekstil sektöründe çalışmalarını sürdüren DeFacto, yeni koleksiyonu DeFacto İnova ile müşterilerine yaratıcı çözümler sunuyor. Eski denim kumaşlardan geri dönüştürülerek üretilen kazaklar ve gün boyu modayı yakalayabileceğiniz çift taraflı pantolon gibi bir çok ürün, DeFacto mağazalarında yaratıcı tasarımları sevenleri bekliyor.

Perakende tekstil sektörünün Türkiye’deki öncü markalarından DeFacto, inovasyon konusundaki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni koleksiyonu DeFacto İnova’yı müşterileri ile buluşturan marka, inovatif ve sürdürülebilir ürünleri ile dikkat çekiyor.

Fark yaratan ürünleri ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmayı hedefleyen DeFacto, İnova koleksiyonuyla çift taraflı pantolon, denim kumaşlardan geri dönüştürülmüş kazak, susuz pantolon, kulaklıklı bere, 12 ayrı paça boyu kullanılabilen pantolon ve özellikle renk değiştiren tişörtler gibi birçok inovatif ürüne yer veriyor.

Denim ‘Geri Dönüşür’ Yumuşacık Trikolara...
Benimsediği ‘duyarlıklık’ değeri kapsamında çalışmalarına devam eden DeFacto, denim ürünlerin parçalanıp yeniden kullanılması ile ‘Geri Dönüştürülmüş Denim Triko’ları hayata geçirdi.
Kullanılmış jeanlerin parçalanıp tekrar elyaf haline getirilmesi ve iplik oluşturulması ile başlayan geri dönüştürme süreci, bu ipliklerinde örülmesi ve jean triko üretimi ile tamamlanıyor. Kazak ve hırkadan oluşan koleksiyonun dönüşüm ve üretim sürecinde ortalama her bir denim pantolondan bir kazak ya da hırka üretiliyor.

Üretim ve yönetim süreçlerinde doğaya ve insana olan saygısıyla öne çıkan DeFacto, yeni koleksiyonu ile enerji tasarrufu sağlarken ve doğal kaynakların tüketimini azaltıyor.


Çift Taraflı Pantolon ile Gün Boyu Moda…
Günlük hayatın koşturmacasında hem tarzını koruyup hem rahat etmek isteyenlerin tercihi olan çift taraflı pantolon, DeFacto İnova Koleksiyonu’nun en önemli parçalarından birini oluşturuyor.
Farklı renk seçenekleri ile kullanım kolaylığı yaratan çift taraflı pantolonla, aynı gün için de ofiste smart, akşam buluşmalarında ise casual bir tarza sahip olmak mümkün.

Her sezon yeni koleksiyonları ile moda tutkunlarının beğenisini toplayan DeFacto, DeFacto İnova ile rahatlık ve inovasyonu bir arada tüm dünyaya ulaştırmayı hedefliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi