Birçok kadının hayali gerçeğe dönüşüyor - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top Ads

Daha fazla yazılar

logoblog

Birçok kadının hayali gerçeğe dönüşüyor

30 Ocak 2015 Cuma
Güçlü çizgileri, modern ve özgün yorumları ile moda dünyasının önde gelen isimlerinden Ezra + Tuba benzersiz bir yeniliğe daha imza atarak birçok kadının hayalini gerçeğe dönüştürüyor; “yıkanabilir haute couture”…

Hızla gelişen moda dünyasında Türkiye’yi dünyada gururla temsil eden tasarımcı kardeşler Ezra + Tuba Çetin imza attıkları ilkleri ile fark yaratmaya devam ediyor.

Ezra + Tuba, tasarımlarındaki dokuları, renk efektleri ve estetik kuplarıyla birbirinden ilgi çekici couture ve hazır giyim koleksiyonlarına hayat veriyor. Ezra + Tuba kardeşler, şimdi de “haute couture” dünyasında çok özel bir çalışmayla gündemde…

Ezra + Tuba’nın “yıkanabilir haute couture” farkıyla özel anların tamamlayıcısı olan tasarım elbiselerinizi zahmet gerektirmeden, ilk günkü ışıltısı ve göz alıcılığı ile dolabınızda saklayabileceksiniz!

Evde herkesin kolaylıkla, formunu ve rengini kaybetmeden yıkayabileceği “haute couture” elbiseler tasarlayan Ezra + Tuba hayata geçirdikleri bu çok özel yaklaşım ile başta şık giyinmeyi seven haute couture kadınları olmak üzere moda severlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız