Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Moda Devleri Kariyer Fashion Show’da Buluşuyor!

Moda sektörünün profesyonelleri, iş, sanat ve cemiyet dünyasından seçkin konuklar geleceğin moda tasarımcılarını desteklemek için Kariyer ...

Moda sektörünün profesyonelleri, iş, sanat ve cemiyet dünyasından seçkin konuklar geleceğin moda tasarımcılarını desteklemek için Kariyer Fashion Show Pret-A Porter’da buluşuyor.

Gelenekselleşmiş ve her yıl yepyeni sürprizlerle gerçekleştirilen Kariyer Fashion Show defilesinin bu seneki Moda Direktörlüğünü başarısını dünyaya kanıtlamış dev isim Özlem Süer üstleniyor. Koreografisi ise Türkiye’nin en önemli koreografı Yasin Soy’un imzası taşıyor.

Moda bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan Pret-A Porter koleksiyonunun styling çalışmasını Mert Yemenicioğlu üstlenirken, saç ve makyaj uygulamaları ise yine dünyaca ünlü saç ve makyaj artistimiz Alp Kavasoğlu önderliğinde Kariyer Eğitim Kurumları’nın kuaförlük ve makyaj bölümü öğrencilerine emanet ediliyor.

1989 yılından itibaren moda sektörüne yenilikçi bir yaklaşımla eğitim faaliyetleri yürüten Kariyer Eğitim Kurumları, öğrencilerini görkemli bir defile ile mezun ederek moda dünyasının beğenisine sunacak. 19 Ocak Pazartesi Akşamı WOW Hotel Convention Center da gerçekleşecek olan defilede Moda Tasarımı öğrencileri kendi tasarımlarını sergileyerek adeta bir moda şöleni yaşatacak.

2015 ilkbahar/yaz trendlerinden yola çıkarak hazırlanan Kariyer Fashion Show Pret-A Porter koleksiyonu 4 farklı temada modaseverlerin karşısına çıkıyor.

Botanical temasında sakinleştirici pastel tonların yanı sıra, hipnotize edici yağmur ormanının can alıcı renkleri öne çıkarken, Bohem teması süslü karnavalların büyülü detaylarını barındırıyor. Avant Pop temasında ise; baskı ve desenler, desenli kloş etekler, kaplar ve pelerinler öne çıkarken Stream Line teması ile birbirine aykırı olan parçaların birlikteliği farklılığın outfitini oluşturuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi