Kişiye özel dikim - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top Ads

Daha fazla yazılar

logoblog

Kişiye özel dikim

4 Haziran 2015 Perşembe

Avrupa ve Türkiye’de iddialı modelleriyle adından söz ettiren erkek giyim markası Bagozza müşterilerine seçkin bir alışveriş keyfi yaşatmayı hedefliyor. Marka, şıklıkta benzersiz olmak isteyen müşterileri için kişiye özel dikim ayrıcalığı sunuyor. Galleria’da açtığı yeni mağazasında müşterilerini ağırlayan Bagozza, benzersiz giyinen erkekler yaratıyor.

Şıklıkta benzersiz olmak ve yalnızca kendilerine özel olanı giymek isteyen seçkin erkekler, Bagozza’nın ayrıcalıklı kişiye özel dikim hizmetini tercih ediyor.

Kumaşından modeline, düğmesinden ipliğine kadar her türlü detaya kişinin kendisinin karar verdiği kıyafetler, tam olarak müşterinin vücuduna göre tasarlanıyor. Kişiye özel dikim, kusurları kapattığı için ortaya çıkan elbiseler muhteşem görünüyor. Kişiye özel bu uygulamada, yoğun iş temposu içinde çalışanlar da unutulmadı. Bagozza’nın marifetli ve deneyimli terzilerinin elleriyle hazırlanan kıyafetler için; ölçüler ve provalar istenildiği takdirde evde ya da ofis ortamında alınabiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız