Merakla beklenen Kendall+ Kylie yılbaşı özel koleksiyonu - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Merakla beklenen Kendall+ Kylie yılbaşı özel koleksiyonu

22 Aralık 2015 Salı
Sokak modasının öncü markası TOPSHOP, tüm Dünyada derin yankı uyandıran ve TOPSHOP tutkunları tarafından merakla beklenen Kendall+ Kylie yılbaşı özel koleksiyonununun lansmanını Soho House’da gerçekleştirdi. 

Etkinliğe moda,sanat ve cemiyet hayatının ünlü simaları Feryal Gülman, Tuba Ünsal, Şirin Ediger, Özlem Kaymaz, Tara De Vries, Esra Üstünkaya, İlkem Öztürk, Nazlı Bolak, Nora Kalpakçıoğlu, Nicole Strangis, Talia Kalpakçıoğlu, Nazlı Mengi,katılım gösterdi.

Davetliler, Kendall ve Kylie Jenner kardeşlerin TOPSHOP için özel olarak tasarladığı kapsül Yılbaşı koleksiyonu yakından inceleme fırsatı yakaladı.

Benzersiz bir tarz ve farklı materyallerin kombinlenmesi ile oluşan Kendall+Kylie yılbaşı koleksiyonu her kadının gardrobunda bulunması gereken parçalarıyla göz dolduruyor.

 Metalik dokulu mini etekler, tasarım crop top bluzlar, pilot montlar Yılbaşı koleksiyonunun ana parçalarını oluştururken renk paletinde pembe tonları, petrol mavisi ve dijital baskılar ön plana çıkıyor. Saten, jarse, imitasyon Moğol kürklerinin farklı dokular kattığı koleksiyon Kendall ve kylie’nin cool tarzını yansıtıyor.

Kendall ve Kylie Jenner koleksiyon ile ilgili olarak şunları söyledi: “ Tekrar TOPSHOP ile birlikte çalışmak çok heyecan verici. Koleksiyon tam olarak bizim yeni yıl tarzımızı yansıtıyor. Los Angeles sokak modasını en iyi yansıtacak şekilde spor ve ışıltılı parçaları bir arada kullanarak çabasız şıklığı elde ettiğimizi düşünüyoruz.”

Koleksiyon, Kasım sonu itibariyle TOPSHOP Nişantaşı mağazasında yerini alıyor.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız