Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Kadınının hayat tarzına göre şekil alan seçenekler

Modern ve feminen stilin temsilcisi Ipekyol’un yeni Denim koleksiyonu, stiliyle ilham veren Ipekyol kadınının hayat tarzına göre şekil a...


Modern ve feminen stilin temsilcisi Ipekyol’un yeni Denim koleksiyonu, stiliyle ilham veren Ipekyol kadınının hayat tarzına göre şekil alan seçenekleriyle, denime yeni bir yorum getiriyor.

Denimin zamansız tavrından ilham alan Ipekyol Denim koleksiyonu, modern üretim teknikleri ve lüks kavramını yeniden tanımlayan materyaller ile birleşerek, mükemmel kalıplarla vücuduna en iyi formu vermek isteyenler için özel olarak tasarlandı.

Çabasız şıklığın, rahatlık anlayışı ile buluştuğu koleksiyonda yer alan renk ve yıkama seçenekleriyle denimin kodları yeniden yazılıyor.

Birbirinden farklı stillere adapte edilebilen 6 farklı fitin yer aldığı Ipekyol Denim koleksiyonu, kusursuz denimi arayanlara rehberlik ediyor.


Dapdar kalıbı ile vücudu toparlayan Skinny Fit, esnek kumaşıyla da rahat hareket etme imkanı sunuyor.

Vintage denimlerden ilham alınarak tasarlanan High – Rise Skinny Fit’in yüksek belli dar kalıbı, bacak boyunu olduğundan ince ve uzun gösteriyor.

Straight Fit’in basenden bileğe dümdüz inen kalıbıyla yarattığı maskülen tavır, yüksek topuklu stilettolar ile kombinlenerek feminen bir tavra dönüşüyor.

Geleneksel kalıbın, kısaltılmış paça ile yeniden yorumlanan versiyonu Cropped Straight Fit stil tercihinize sihirli bir dokunuş katıyor.

Rahat kalıbı ile Relax Fit kusursuz hafta sonu pantolonu olarak her an her yerde ortama uyum sağlıyor.


Basenden diz hizasına kadar dar olan kalıbı ve dizden topuğa genişleyen paçalarıyla 70'lerin retro stilini yansıtan Flare Fit ise siluetleri yeniden şekillendiriyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi