Header Ads

Tek Bi Jean Milyonca Hikaye

Reklam
140 yıllık denim geçmişine sahip ikonik marka Levi's®, zamansız şıklığın simgesi 501 ailesi ile modaseverlerin tercihi oluyor.


Levis®'ın ikonik 501 ailesinin üyeleri 501, 501CT ve 501 şortlar, #weare501 kampanyası ile denimseverlerle buluşuyor.

Düz paçası, rahat kesimi ve ikonik düğmeleri ile efsane haline gelen, dünyanın en çok giyilen jean'i 501, moda dünyasının nesiller boyunca varlığını devam ettirecek olmazsa olmaz parçaları arasında bulunmaya devam ediyor. Klasik model, San Francisco'nun efsanevi sisli havasını andıran açık-koyu yıkamaları, otantik ve geleneksel işlemelerle yeniden doğuyor.

Levi's®'ın San Francisco ve California'dan esinlenerek hazırladığı 501® CT Jean'ler, Orijinal 501® kalıbında yapılan küçük değişikliklerle, geleneksel ama modası geçmeyen bir görünüm kazanıyor. Denimseverlerin 501®'lerini kişiselleştirme isteğinden yola çıkan ve 501® CT'yi tasarlayan Levi’s®, daha modern bir stil ortaya çıkarıyor.


Levi's®'ın hem erkek hem kadın koleksiyonunda bulunan denim şortlar; tişörtlerle, trucker ceketlerle, western gömleklerle kombinlenebilirken rahatlığı ve dayanıklılığı ile her ortamda giyilebiliyor.

Moda dünyasında nesiller boyunca varlığını devam ettiren, milyonlarca modaseverde farklı hikayesi olan denim dünyasının en ikonik ailesi 501, Levi's® mağazalarında sizleri bekliyor...

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Blogger tarafından desteklenmektedir.