Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Modern Stilin İkonik Tasarımı: Trigenic Flex

Clarks’ın 190 yıllık mirasının ve geleceğin mühendislik teknolojilerinin organik birleşimi ‘Trigenic Flex’ ile yeni bir ikon doğuyor… ...


Clarks’ın 190 yıllık mirasının ve geleceğin mühendislik teknolojilerinin organik birleşimi ‘Trigenic Flex’ ile yeni bir ikon doğuyor…

Trigenic Flex, özgür ruhlu tasarım tarzı ve oyunu değiştiren stil anlayışı ile çığır açan bir yenilik getiriyor. Bu model, ustalıkla yapılmış ve gerçek bir günlük ayakkabı rahatlığında… Sokak stiline naif duruş ve ikonlaşan bir tarz getirmek için eski-yeni harmanı ile tasarlanan Trigenic Flex, günlük kullanımın ve şık-rahat kombinlerin joker elemanı olmak için aday.

Modern Stil
İlhamını 1883 Clarks Hygiene’den alan Trigenic Flex günlük giyimin zamansız parçası haline geliyor. Clarks, 1883 yılında ayakların doğal çerçevesine uyum sağlaması için tasarladığı, zamanın rahatsız ve deforme edici modası ile zıtlık oluşturan Hygiene’nin devrim niteliğindeki etkilerini bu sefer Trigenic Flex ile günümüze taşıyor. Clarks’ın modern stil anlayışını yansıttığı bu ürün, ‘Özgür düşünce’ tasarım felsefesini ortaya çıkarmak adına tasarımcıların sanatını ve geleneklerini ileri teknoloji ile harmanlıyor.


Üstün Teknoloji
Tüm günün yorgunluğunu taşıyan ayaklarınızı rahatlatmak adına özel olarak geliştirilen üç parçalı ayrıştırılmış taban ögesi Trigenic’in cool görünümüne adapte ediliyor. Clarks, Trigenic Flex’in üst yüzeyinde kullandığı yumuşak deri ve minimum dikiş sayısı ile giyildiğinde çıplak ayak hissi vererek, ideal konforu yakalamanızı sağlıyor. Ayaklarınıza özgürlük getiren gelişmiş Trigenic taban teknolojisi koleksiyonun diğer tasarımlarında da kullanılıyor. Sezonun öne çıkan Trigenic Flex ürünleri arasında kadınlarda Light Pink (399.9 TL), erkeklerde ise Black (399.9 TL) yer alıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi