Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yeni sezonda Batik "Moda; out / Stil; in" diyor

Batik’de 2016 İlkbahar – Yaz Sezonu yeni ürünler tüm mağazalarında. Çiçekler, çizgiler, mercanlar ve doreler, tiril tiril uçuşan yaz kum...


Batik’de 2016 İlkbahar – Yaz Sezonu yeni ürünler tüm mağazalarında. Çiçekler, çizgiler, mercanlar ve doreler, tiril tiril uçuşan yaz kumaşları ile yeni sezonda Batik Kadını daha şehirli ve modern.


Batik, yeni kimliği ve kreasyonuyla, kendi farkını yaratmak isteyen şehirli kadına sihirli bir değnek sunuyor. Değişen logosuyla ve mağazacılık anlaşıyla müşerilerine ulaşılabilir şıklık sunuyor.

Kendi yaşam alanını, kendi özgürlüğünü ve tercihlerini yaşayan Batik kadının temposunu yakalamak için sadece gerçeklerden, beklentilerden ilham almak yeterli değil. Batik’in yeni sezondaki yaklaşımı dünyadaki akımları harmanlayarak yorumlayan koleksiyonlar oluşturmak. Artık mottosu, “farklı ürün tipleriyle kombinle, devam ettir.”

Batik kreasyonlarını 3 tema üzerine kurguluyor.

Şehirli, modern ve dinamik Batik kadını, artık hafta sonu, relaks zamanların da kendi tarzını yaratacak sihirli değneye sahip.

Renkler, Kumaşlar, Çiçekler, Çizgiler…

2106’de renkler ve kumaşlar yazın coşkusunu yansıtıyor. Mercanlar, morlar, sarılar, hakinin yanı sıra bej ve altın tonları ana tema olarak belirlendi.


Kumaşlar ise romantik, uçuşan ve rahatlığı ön planda tutan dokulardan seçildi. Çizgili desen ve kumaşlar, fark yaratan ayrıntı üyesi olarak kullanıldı. Batik kreasyonunda ayrı bir önem verildi.

Beyaz ise kapsul koleksiyon mantığında oluşturuldu. Tüm sezon boyunca Batik sevenlere farklı kapsul koleksiyon tasarımlarıyla İlkbahar – Yaz heyecanını yaşatmaya devam edecek.

Aksesurlar ise stilin vazgeçilmezi. Batik kadınının farklılığını yaratabilmesi için çantalar, eşarplar, kolyeler ve bileklikler gibi tüm aksesuar ögelerini yeni yorumlarla kolleksiyonuna kattı. Böylece kadınımız yaz renklerini zenginleştirecek ve stiline fark katacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi