Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Beyazın en cesur hali

Romantizmin ve saflığın sembolü beyaz, Que 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile farklı bir anlam kazanıyor.  Cesur ve özgür parçalar ile ta...

Romantizmin ve saflığın sembolü beyaz, Que 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile farklı bir anlam kazanıyor. 

Cesur ve özgür parçalar ile tarzını detaylarla belli eden kadınlara fütüristik bir görünüm, maskülen bir duruş sunan Que, yeni koleksiyonu ile her sezon kendini yenilemekten vazgeçmeyen Que kadınının cool duruşunu ön plana çıkarıyor.

Siyaha büyük bir tutkuyla bağlı olan beyaz, yeni sezonda bu ilişkisini zirveye taşıyor. 2016 Que İlkbahar/Yaz koleksiyonunda monokrom çizgiler zamansız ikonlarla buluşuyor.

Sezonunun anahtar parçalarında iddialı formlar, cool çizgiler ve cesur detaylarla birarada. Beyazın yanı sıra renklerin daha da anlam kazandığı Que 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda deri ceketler, vücudu saran bandaj elbiseler, akışkan pantolonlar çarpıcı renkler ile buluşup eşsiz parçalara dönüşüyor. Yalın, aynı zamanda gösterişli özel pantolonlar, maskülen tarzı pudra tonların yumuşak görünümü ile harmanlayarak zıtlıktan aldığı ilhamla koleksiyondaki yerini alıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi