Modayı eğlenceyle birleştiren tasarımları ile bu yaza damgasını vuruyor! - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Modayı eğlenceyle birleştiren tasarımları ile bu yaza damgasını vuruyor!

5 Nisan 2016 Salı
Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda anlayışıyla yola çıkan Soo be, yeni sezon tasarımlarında yine dünya çocuk trendlerine öncülük ediyor! Mağazalarında oyun konseptinin başrolde olduğu Soo be 2016 Yaz koleksiyonunda; kız çocuklar için tüller-danteller, neon renkler, cut-out’larla gelen 2 ve 3 boyutlu tasarımlar, tropik esintiler yer alırken; erkek çocuklar için ise military ile birleşen spor detaylar, safari macerası ve doğaya dönüş temaları yer alıyor.

Çocukların kendilerini moda ve eğlence ile ifade edebilmelerini hedefleyen Soo be’nin 0-12 yaş grubu çocukları için tasarladığı basic ürünlerden, sezon trendleri ile oluşturulan hikayeli ürünlere kadar uzanan yepyeni yaz koleksiyonu mağazalarda yerini aldı.

2016 yaz koleksiyonun ana temalarında, kız çocuklar için tüller-danteller, neon renkler, cut out’larla gelen 2 ve 3 boyutlu tasarımlar, tropik esintiler yer alırken; erkek çocuklar için ise military ile birleşen spor detaylar, safari macerası ve doğaya dönüş temaları yer alıyor.

Yenilikçi, eğlenceli koleksiyonlarıyla çocuklara birbirinden farklı alternatifler sunan Soo be’nin renk paleti ise bu sene oldukça geniş! Neon renklerin yanı sıra, sarı, yeşil, pudra pembesi, sıklamen, tatlı mavi, aqua, lacivert ve gökyüzü mavisi koleksiyonların ana renklerini oluşturuyor.

Eğlence bu sezon da Soo be mağazalarında!


Çocukların öğrenmesini ve gelişimini destekleyen tiyatro, müzik, oyun ve canlı performanslarla onlara eğlenceli anlar sunan Soo be mağazalarında, yeni sezon alışverişi çocuklar ve aileleri için yine çok keyifli olacak.

Çocuk modasının öncü markası Soo be’nin “Design & İnnovation”den Sorumlu Yöneticisi Hakan Engin, “fun&fashion for kids” mottosuyla, çocukların 2016 Yaz sezonuna capcanlı bir giriş yapacağını bildirdi. İşte Hakan Engin’in yorumuyla; bu yaz sezonunda, çocuk modasında öne çıkan ürünler, trendler ve Soo be mağazalarında yerini alacaklar hikayeler!

• Tropik Esintiler ve Doğaya Dönüş: 2016 Yaz sezonunda, çocuklar tarafından en çok sevilen canlılar, tropik esintilerle de harmanlanarak sık sık göreceğimiz detaylar arasında yerini alacak! Yapraklar, çiçekler, deniz ve meyveler… Kelebek desenli elbiseler, tişörtler, pantolon ve etekler kız çocuklarının dolaplarına yepyeni bir hava katacak!


• Vazgeçilmez Romantik (Fırfırlar-danteller-tüller): Zarif danteller, uçuş uçuş kumaşlar, minimal fırfırlar, volanlar, tüller ve pastel soft tonlar özellikle doğum günü çocukları için iyi birer alternatif yaratıyor. Bu tasarımlar, peri kızı olmaya aday tüm Soo be çocuklarının vazgeçilmezi olacak!

• Cut-Out: Cut-Out’lar iki ve üç boyutlu tasarımlar, bu yazın en gözde trendlerinden! Moda ve eğlenceyi aynı anda arayan çocuklar Soo be Cut-Out koleksiyonun etkisinde kalacak!

• Neon Renkler: Alabildiğine renkli koleksiyonlar Soo be çocuklarının yine değişmeyen tercihleri arasında! Neon renkli temalar, “rengarengim” ve “capcanlıyım” diyen Soo be çocuklarının, çocuk ruhunu koruyan parçalar arasında olacak.

• Işıltı: Sade ve minimalist yaklaşımların yanı sıra yeni sezonda pullu, ışıltı kumaşlar ve metal tonlar Soo be çocuklarının gardıroplarında yerini alacak!


• Military ile Birleşen Sportif Detaylar: Hiç eskimeyen etkisi ile military ve sportif detaylar, rahat ve cool olmak isteyen Soo be çocuklarının vazgeçilmez parçaları arasında yerini alıyor.

• Pop-Art Dünyası: Soo be çocukları Yaz sezonunda zıt renkler, geometrik desenler, puantiyelerle yine birer moda ikonu olacaklar!

• Safari Macerası: Aslanlar, zebralar, zürafalar, etnik çizgiler ve tribal etkilerle öne çıkan Safari macerası temasıyla çocuklar kendilerini çok heyecanlı bir maceranın tam ortasında hissedecekler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız