Her davete yeni abiye derdi hafifliyor - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Her davete yeni abiye derdi hafifliyor

11 Ağustos 2017 Cuma
Davetlerin birbirini kovaladığı yaz aylarında, abiye masrafları da alıp başını gidiyor; üstelik sonrasında gardıroplarımızda yer kalmıyor. 

Türkiye’nin en büyük moda odaklı pazar yeri Modacruz, bu noktada kadınların yardımına yetişiyor. Modacruz kadınları, bir iki kez giyip kenara koydukları birbirinden şık abiyelerini satarak nakde çeviriyor, böylece gardıroplarında da yer açıyor. Sen de çok beğendiğin marka abiyelere çok daha tasarruflu sahip olmak için Modacruz’a gelebilir, özenerek aldığın parçaları tarzını paylaşan kadınlarla buluşturabilirsin. Paylaşım ekonomisinin keyfini keşfeden yüzbinlerce Modacruz kadını, abiye satışlarını çoktan patlattı. Bahar boyunca abiyeler kış dönemine göre tam yüzde 84 daha fazla satıldı. Kokteyl ve Parti elbiseleri tüm abiyelerin yüzde 40’ını oluştururken, renkte ise kadınlar siyahtan vazgeçmedi.

Yazın davetler, düğünler, nişanlar ve partilerle ajandalar dolup taşıyor. Her ne kadar davetliler değişse de, sosyal medya sağ olsun, giydiklerimizi tüm çevremiz yakından takip ediyor. Hal böyle olunca her davete yeni bir abiye almak gerekiyor. Bu sefer de hem masraflar alıp başını gidiyor hem de gardıroplarda yer kalmıyor. İşte bu noktada artık kadınların yepyeni bir yardımcısı var: Modacruz!

Abiye satışları yüzde 84 arttı, favori renk siyah oldu

Paylaşım ekonomisinin keyifli dünyasını keşfeden Modacruz kadınları, bahar ayları gelir gelmez abiyeleri radarına aldı. Nisan ayı itibarıyla başlayan üç aylık dönemde abiye satışları, ilk çeyreğe göre yüzde 84 arttı. En çok tercih edilenler yüzde 40 ile Kokteyl ve Parti elbiseleri ile yüzde 21 ile Tuvalet kategorisi oldu. Kına elbiseleri de kış aylarına göre siparişini yüzde 12 artırdı. Renk olarak ise yüzde 25 ile siyah ve yüzde 8 ile kırmızı öne çıktı. Bu yılın modası büyük desenli ve çiçekli abiyeler de, en çok tercih edilen üçüncü renk kategorisi oldu.

Şıklığınızı paylaşın, hem tasarruf edin hem nakit kazanın

Yüzbinlerce kadın yalnızca bir iki kere giyip kenara koydukları birbirinden şık kıyafetlerini, Türkiye’nin en büyük moda odaklı pazar yeri Modacruz’da değerlendiriyor. Siz de hem sezonda bulamadığınız modellere hem de çok beğendiğiniz marka parçalara, yaz boyunca bütçenizi zorlamadan ulaşabilirsiniz. Gardırop sahibeleri ile online sohbet ederek aklınızdaki sorulara yanıt bulduktan sonra en hızlı, güvenli ve tasarruflu şekilde elbisenize kavuşabilirsiniz. Hatta gardırobunuzda yenilerine yer açmak için özenerek aldığınız kıyafetlerinizi, tarzınızı paylaşan yüzbinlerce kadınla buluşturarak nakde çevirebilirsiniz.

1 yorum
Hide comments

1 yorum:

  1. Sitenizi ve yazılarını severek takipteyim. Konu için teşekkürler.

    YanıtlaSil

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız