Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Plaj modasının adresi

Modasever kadınlar yazın tadını sadece plajlarda değil, Modacruz’da da çıkarıyor. Plaj çantası, şort, terlik, sandalet ve güneş gözlüğü gibi...

Modasever kadınlar yazın tadını sadece plajlarda değil, Modacruz’da da çıkarıyor. Plaj çantası, şort, terlik, sandalet ve güneş gözlüğü gibi parçaların satışı, Modacruz’da yaz aylarında yüzde 30 arttı. 

Yılın plaj modasının trend renkleri ise, beyaz ve mavinin yanı sıra çim yeşili, yavruağzı ve akuamarin oldu. Bu sezon her zamankinden daha çok gördüğümüz ince plaj elbiselerinde çiçek desenli modeller öne çıktı. Yaz daha bitmedi! Siz de sezonda bulamadığınız ya da gözünüze kestirip henüz alamadığınız marka parçalara Modacruz’dan çok daha uygun fiyatlarla ulaşabilir; tatil günlerini geride bıraktıysanız da gardırobunuzda yer açmak için yazlıklarınızı Modacruz üzerinden satabilirsiniz.

Plaj modasının kalbi, Türkiye’nin en büyük moda odaklı pazaryeri platformu Modacruz’da atıyor. Yüzbinlerce modasever kadın yazın keyfini sadece deniz, kum ve güneşle değil, mobil telefonu ve bilgisayarının başında da çıkarıyor. Modacruz’da yazlık kıyafet ve aksesuarların satışları yaz aylarında, önceki döneme göre ortalama yüzde 30’luk artış gösterdi. Satışlarını en çok artıran parçalar sırasıyla plaj çantası, şort, terlik, sandalet ve güneş gözlüğü oldu.

Çim yeşili, yavruağzı ve akuamarin bu yılın trend renkleri
Modacruz kadınları yazın trendlerini de belirliyor. Yazlık parçalarda bu yılın renkleri beyaz ve mavi idi. Trend haline gelen renkler ise çim yeşili, yavruağzı, akuamarin ve lila oldu. Bu yaz, ince plaj elbiselerine de büyük rağbet var. Özellikle geçtiğimiz yıllara göre maxi elbiseler daha çok ilgi görüyor. Tiril tiril kumaşları ve hafifliği ile kadınların favorisi haline gelen bu elbiselerde, bu sezon her zamankinden daha sık gördüğümüz çiçek desenleri en çok tercih edilenler oluyor.

Modacruz kadınları tasarruf ediyor, yazlıkları nakde çeviriyor
Siz de tatilini yaz sonunda ayarlayanlardansanız, önce Modacruz’a gelerek sezonda bulamadığınız veya gözünüze kestirip de bir türlü alamadığınız marka parçalara çok daha uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Eğer bu yıl için tatil defterini kapattıysanız da, beğenerek aldığınız ancak bir daha giymeyeceğinizi düşündüğünüz keyifli parçaları diğer Modacruz kadınlarıyla buluşturarak nakde çevirebilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe