Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yılın en heyecanlı çocuk aktivitesi başlıyor

Her çocuk dünyaya geldiği andan itibaren saf ama bir o kadar bağımsız, durdurulamaz ve yaramazlıklarına rağmen mükemmel çocuklardır. Eğer si...

Her çocuk dünyaya geldiği andan itibaren saf ama bir o kadar bağımsız, durdurulamaz ve yaramazlıklarına rağmen mükemmel çocuklardır. Eğer siz de çocuğunuzun şaşırtıcı şekilde cesur, meraklı, kendinden emin, mutlu, istekli, komik, sevecen, enerjik, gururlu, açık sözlü, düşünceli, dürüst, zeki ve cool olduğunun farkındaysanız onları Gap vitrinlerinde ve Instyle sayfalarında görmek ister misiniz?

Her yıl yoğun ilgi gören Gap Kids Casting Call, bu yıl Gap Türkiye ve Instyle iş birliği ile çocuklar ve aileler için yılın en heyecanlı ve en eğlenceli aktivitesi olmaya devam ediyor.

0-12 yaş arası çocukların katılımına açık olan Gap Kids Casting Call 2016’e katılmak oldukça kolay. Başvuru için 8 – 31 Ağustos tarihleri arasında Gap Turkiye Facebook sayfasını beğenerek, sayfa altında oluşturulan Gap Kids Casting Call 2016 isimli uygulamaya çocuğunuzun fotoğraflarını yüklemeniz ve gerekli bilgileri doldurmanız yeterli.

Başvuru süresi tamamlandıktan sonra, Gap ve moda konusunda uzman Instyle Türkiye yetkililerinden oluşan jüri, her kategoride en çok beğeni alan başvurular arasından eleme yaparak, her kategoriden en fazla 30, toplamda 240 finalist belirleyecek.

Finalistlerimiz 9 Eylül itibariyle Gap Türkiye Facebook sayfası altında bulunan uygulamadan halk oylamasına sunulacak. 26 Eylül’de son bulacak halk oylamasının sonuçları 30 Eylül’de Gap Türkiye sosyal medya hesaplarından duyurulacak. Instyle jürisinin seçeceği stil sahibi minikler Instyle Kids Kasım sayısında ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz’ın gerçekleştireceği moda çekiminde ve Ekim ayında belirli Gap vitrinlerinde yer alma şansı yakalayacak. Gerçekleştirilecek moda çekiminde çocukları sürprizler bekliyor olacak.

Kategoriler :
1. 0-4 Baby Boy
2. 0-4 Baby Girl
3. 5-12 Kids Boy
4. 5-12 Kids Girl
Gap Kids Casting Call ile Gap ve Instyle ayrıca En Sevimli Kardeşler / İkizler, En İyi Saç, En Güzel Gülüş ve InStyle’ın Seçimi En Stil Sahibi Minik kategorilerinde de çocukları sevindirecek.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi