Header Ads

Sonbahar gelinlerine özel seçkin tasarımlar

Önizleme
Reklam
Şık tarzıyla öne çıkan seçkin ev tekstili markası Valeron, sonbahar gelinlerini, ince zevklere hitap eden sıra dışı koleksiyonları ile buluşturuyor. Özgün bir stile sahip Valeron koleksiyonu, sade çizgileriyle yaşam alanlarına zarafet katıyor.

Yeni bir hayata adım atarken evini Valeron şıklığı ile tamamlamak isteyenlere özel pek çok seçenek koleksiyonda yerini alıyor. Tasarım konusundaki iddiasının yanı sıra “ulaşılabilir lüks” olma özelliğini de koruyan Valeron, sonbahar gelinlerinin evini soft renklerin asaletiyle buluşturuyor. Koleksiyondaki Javier, Farrah, Nouvel, Vitaly ve Blanche modelleri, dokusundaki yumuşaklık ve romantik çizgileriyle yeni evinde benzersiz bir görünüm yakalamak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Yalın detaylarda ince işçilik barındıran Valeron koleksiyonunda, ekru, krem ve nil yeşili tonları göz doldururken, üzeri işlemeli modeller şık olduğu kadar elegan bir görünüm de sunuyor. Saten ve jakar satenden üretilen nevresim takımları; nakışlı, dantelli, brodeli modellerin yanı sıra baskılı modelleriyle Valeron, sıra dışı çizgisini bir evin en özel alanlarına taşıyor.

Nevresim takımlarından bornoz ve havlu çeşitlerine kadar oldukça zengin ve seçkin bir ürün yelpazesi sunan Valeron koleksiyonunu daha yakından görmek ve yeni evindeki en özel yaşam alanlarını Valeron şıklığı süslemek isteyen sonbahar gelinleri, Nişantaşı ve Zorlu Center mağazalarını ziyaret edebilirler.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Blogger tarafından desteklenmektedir.