Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Kaz tüyü montlarıyla da kışa damga vuracak

KAYRA Tekstil, kış sezonu ürünleriyle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Ölçülü giyimi modern çizgilerle buluşturan firma, kaz tüyü mo...

KAYRA Tekstil, kış sezonu ürünleriyle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Ölçülü giyimi modern çizgilerle buluşturan firma, kaz tüyü montlarıyla da kışa damga vuracak.

Her kış sezonunda olduğu gibi bu sezonda da iddialı tasarımlarıyla adından söz ettiren KAYRA Tekstil, kaz tüyü montlarıyla kış mevsiminin yaz tadında geçmesini sağlayacak. Isınma sorununu ortadan kaldırarak kaliteli, sağlıklı bir ısınma ortamı sağlayan kaz tüyü montlarını, canlı yolum yapılmadığı ve kazlara zarar verilmediği için gönül rahatlığı ile giyebileceksiniz.

'Hayvanlar canlı canlı yolunmuyor'

Kadın giyim modasının iddialı isimlerinden olan Kayra Tekstil, kış aylarının gelmesiyle, sezona özel hazırladığı tasarımlarıyla sıcacık bir kış geçirilmesine yardımcı oluyor. Kış sezonu için tasarlanan birbirinden özel ve iddialı parçalar ile güzel bir mevsim geçirilmesini sağlayan firma, canlı canlı yolumun da önüne geçiyor.

Kaz tüyü montları tüketicinin ilgisine sunarken, kullanılan yönteme dikkat çeken KAYRA Genel Koordinatörü Furkan Ortakaya, kaz tüylerinin canlı yolum yapılmadan elde edildiğini dile getirdi. Ortakaya sözlerine şöyle devam etti: “Hayvanların tüyleri kesinlikle canlı canlı yolunmuyor. Gıda amaçlı kesilen kazların tüyleri, yolunduktan sonra uygun hale getiriliyor. Müşterilerimizin içi rahat olsun.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi