London Fashion Week modeli Tülin Şahin - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

London Fashion Week modeli Tülin Şahin

3 Ekim 2016 Pazartesi
2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu London Fashion Week’te tanıtan Barrus’un modeli Tülin Şahin oldu.

Anadolu’nun kültür mirasından ve medeniyet tarihinden ilham alan, Neslişah Yılmaz ve Nur Çağlayan’ın tasarım ve özgünlük aşkıyla ortaya çıkan marka Barrus, 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarını hazırlarken Gustav Klimt’in eserlerinden esinlendi.

‘‘Resim sergisini dolaşmakta olan Türk tasarım öğrencisi ana galerideki bankta uykuya dalar. Rüyasında ipek kumaşlardan oluşan bir kaydıraktan çiçek tarlalarına düşer, gündüz vakti gökyüzü yıldızlarla doludur. Uyandığında galeride Orta Avrupalı bir ressamın tablosunu incelemektedir, genç kız gözlerine inanamaz, zira tabloda çiçekler arasında gezinmektedir. Sıçrar ve tekrar uyanır.’’

Ofton İnşaat işbirliğinde gerçekleşen, hikayesi ile sanatla iç içe geçmiş rüyaları ipeklerde hayata geçiren başarılı tasarımcıların Londra Moda Haftası’nda tanıttığı koleksiyonun defilesinde baş manken olarak çıkan ve geçtiğimiz günlerde ALLURE dergisi tarafından dünyanın en iyi 16.topmodeli seçilen Tülin Şahin büyük ilgi gördü.

Sofistike, kendine güvenen, güçlü, elegan, ışıltılı, cazibeli ve çekici metropol kadınlarının gündüzden geceye stillerindeki tercihi olan Barrus’un, imzası olan ebru desenini ipek kumaşlara ve dantellere taşıdığı yeni koleksiyonunu tanıttığı, AG Jewellery ve Gaios Design’dan aksesuarların kullanıldığı defile moda severler tarafından tam not aldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız