Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Nike+Run Club bu sezon ilk kez her iki kıtada

Farklı seviyelerdeki koşuculara, hatta hayatında hiç koşmamış amatörlere ilk koşuları için rehberlik eden, onları koşuyla tanıştıran Nike+ R...

Farklı seviyelerdeki koşuculara, hatta hayatında hiç koşmamış amatörlere ilk koşuları için rehberlik eden, onları koşuyla tanıştıran Nike+ Run Club, yoğun antrenman takvimi ile şehre dönüyor. Nike+Run Club bu sezon ilk kez her iki kıtada aynı anda gerçekleşecek koşu antrenmanları ile her seviyedeki koşucuya şehrin farklı noktalarında hizmet veriyor. Tüm koşular nike.com/istanbul adresinden takip edilebiliyor.

Tüm şehri koşuyla tanıştıran ve “İlk Koşum” ile yeni koşuculara benzersiz bir başlangıç hazırlayan Nike+ Run Club (NRC), her iki kıtada eş zamanlı gerçekleşecek yeni antrenman programıyla şehre dönüyor. “İlk Koşum”un yanında “Şehir Koşusu”, “Mesafe Koşusu”, “Hız Koşusu” gibi farklı hedeflere sahip antrenman türleri ile Nike, uzman koçları ile tüm koşuculara rehberlik sunuyor. “Yürüyebilirsen Koşabilirsin” mottosuyla hareket eden NRC, herkesi şehrin farklı noktalarında koşmanın keyfini yaşamaya davet ediyor.

Koşmayı öğrenmek, uzun bir aradan sonra yeniden koşmaya başlamak isteyenlerin programı “İlk Koşum”, Salı ve Cumartesi günleri her iki yakadaki koşucular için gerçekleşiyor. İlk kilometrenizde zihinsel ve fiziksel olarak ihtiyaç duyulan destek, Nike’ın uzman koşu antrenörleri tarafından veriliyor. Bir saatten kısa bir sürede tamamlanan “İlk Koşum” antrenmanı ile koşuya başlangıcın en büyük adımı atılıyor. Bu başlangıçta antrenmana katılanlar 3 km’lik bir parkurda interval yaparak eğlenceli bir koşu deneyimi yaşıyor. Seviyelerinde geçiş yapan ve daha uzun mesafe katetmek isteyen koşucular için bu programın yanında 3 km ve 6 km’lik aralıksız koşu antrenmanları da takvime ekleniyor.

Daha hızlı ve daha güçlü olmak isteyen koşucular için güç ve hızı artırmaya yönelik tasarlanmış “Hız Koşusu” her Çarşamba günü koşucuların ihtiyacı olan sürate ulaşmalarında onlara yardımcı oluyor. İki kıtanın da yolları, atletizm pistleri, parklarında gerçekleşecek bu antrenman, koşu performansını bir sonraki aşamaya yükseltiyor.

Dünyanın en büyük koşu topluluğu Nike+Run Club, “İstanbul Maraton Hazırlık Koşusu” ile Salı ve Perşembe günleri maraton yolculuğuna dahil oluyor. Nike’ın deneyimli koşu koçları ve pacer’ları eşliğinde tamamlayacağınız maratona sizi hazırlayan antrenmanlarla, koşucuların en iyi derecelerine ulaşması hedefleniyor. 8K, 10K ve 12K’lık rotalar ile koşucular, kendi gelişimlerini görerek uzman tavsiyeleri ve hızlanmaya yardımcı içeriklerle maratona hazırlanacak.

Ayda bir gerçekleştirilecek “Şehir Koşusu”na katılanlarsa gerçek tempolarını bulma şansı yakalıyor. “Şehir Koşusu”, grup halinde koşmayı ve bu koşularda yeni arkadaşlar edinmeyi ve sosyalleşmeyi hikayeleşen bir konsept eşliğinde katılımcılarına sunuyor. Her koşunun konseptine göre içeriğinin değiştiği “Şehir Koşusu” ile katılımcılar, İstanbul’un farklı noktalarını keşfe çıkıyor.

Tüm bu koşuların vazgeçilmezi yenilenen Nike+Run Club aracı, koşucularla tüm şehri dolaşarak onların koşu deneyimlerine hizmet sunuyor. Koşuculara sunduğu kilitli dolaplar, değişim kabinleri ve servis alanları, kusursuz bir deneyim için koşuculara eşlik ediyor. Her seviyeden koşucunun ve koşucu adayının kendine uygun bir program bulabileceği Nike+Run Club antrenman programlarına, www.nike.com/istanbul sayfasından ücretsiz kayıt olunabiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi