Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Michael Kors “The Walk” Kampanyasının en yeni parçalarını tanıtıyor!

Michael Kors “The Walk” Kampanyasının en yeni parçalarını tanıtıyor! 3 Kasım’da lansmanı yapılan kampanyanın yeni bölümünde dört moda öncüsü...

Michael Kors “The Walk” Kampanyasının en yeni parçalarını tanıtıyor! 3 Kasım’da lansmanı yapılan kampanyanın yeni bölümünde dört moda öncüsüne odaklanılıyor: defilelerin vazgeçilmeyen ismi Ming Xi, model Sofia Richie ve sokak modasının yıldızlarından ve ayrıca DJ olan Simi & Haze Khadra. Yeni jenerasyonun IT kızlarını yaratmak için stil sahibi, maceracı ve heyecanlı moda severler bir araya getirildi.

“Holiday dönemi kutlamalarla ve ışıltıyla dolu bir dönem. Kampanya için seçilen bu genç kadınlar, parti sezonunun enerjisini belirleyip, ruhu yansıtacak. diyor Michael Kors. Ilk kampanyada olduğu gibi, moda öncüleri New York City’de Tommt Ton tarafından fotoğraflandı. Ayrıca, Peter Szollosi yönetimindeki videolar yine Wednesday ajansı tarafından New York City’in ihtişamlı gece hayatında çekildi.

Bu sezon koleksiyonda MICHAEL Michael Kors’a ait çantalardan Sloan Select, Sloan Editor, Sloan Tango ve Scout kamera çantası ile hazır giyim ürünlerine yer verildi.

Koleksiyon ürünlerini sosyal teknoloji platformu olan Sprinklr ile yapılan işbirliği ile kurulan MichaelKors.com’da da bulabilirsiniz. Markanın takipçileri kampanyaya sokakta çektikleri stil fotoğraflarını #SidewalkSpotted etiketi ile Instagram ve Twitter’dan paylaşarak katılabilirler.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi