Gizemli Geceler Şıklığı - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top Ads

Daha fazla yazılar

logoblog

Gizemli Geceler Şıklığı

20 Aralık 2016 Salı

“Gizemli Geceler” serisi ile şehirli kadının iddiasını ortaya koyuyor. Fuşyadan mora çarpıcı renk seçenekleriyle farklılaşan bu seri, soğuk kış günlerinde sıradanlıktan uzaklaşmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Özgün tasarımları ile gerçek farkı arayanların markası NGSTYLE, kış koleksiyonu ile gecelerin gizemli gücünü yansıtıyor. Büyük beğeni toplayan “Düş Bahçesi Koleksiyonu” ile karlı ve soğuk kış günlerine enerji getiren NGSTYLE, koleksiyonun “Gizemli Geceler” serisiyle de dikkat çekiyor. Şehirli kadının iddiasını ortaya koyan seride, sezonun trend renkleri mor ve fuşya ön plana çıkıyor. Bu renkler özellikle, şıklığın günlük yaşama yansıdığı dökümlü krep takımlar ve elbiselerde kullanılıyor.


Bu kış göz alıcı geçecek!
Gecenin gizemini yansıtan mor rengi, violet ve morcivert ile birleşerek elegan ve dikkat çekici bir görünüm oluşturuyor. Çarpıcı renkte kürk yakalar, simli, pullu ve payetli elbiseler gibi parçalar dişiliği ön plana çıkarıyor. Mordan lila rengine geçişli bluz ve elbiselerin, kadife ceket, oversize kabanların yer aldığı seri ile bu kış göz alıcı geçecek.

Kumaşlardan renklere, dikim kalitesinden aksesuarlara kadar özenle hazırlanan koleksiyon, hayatın her anında şıklık ve rahatlık vadediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız