Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Desenlerin etkisi ile spora ışıltı katan koleksiyon

Koton’un en özel kapsül koleksiyonlarından olan Ebru Şallı Loves Koton Sport, yeni sezona yine Ebru Şallı’nın dokunuşlarıyla hayat bulan güç...

Koton’un en özel kapsül koleksiyonlarından olan Ebru Şallı Loves Koton Sport, yeni sezona yine Ebru Şallı’nın dokunuşlarıyla hayat bulan güçlü tasarımlar ile giriş yapıyor.

En yeni spor trendlerini moda ve spor tutkunları ile buluşturan Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu, sunduğu özel tasarımlar ile yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor. Koleksiyonda yer alan tasarımlar kullanılan desenler ile bu sezon birbirinden farklı alternatifler sunuyor.


Yeni sezonda renkler ile belirlenen üç farklı tema sunan koleksiyon, Koton Sport kadınını spor yaparken de stili ile göz kamaştıracağı 65 özel tasarım ile buluşturuyor. Her temada dikkat çeken ve bu sezonun tasarımlarını ayrıcalıklı kılan ise; kullanılan özel desenlerin yanı sıra, grafik baskıların Retro bir dokunuş yaratması.

Koleksiyonda pilates, yoga gibi indoor sporlar için en ideal tasarımlar yer alırken evde spor yapanlar içinde motivasyon kaynağı oluyor.


Pembenin eşlik ettiği güçlü bir duruş
Lacivert ve siyah tonlarının gücünü pembe ile dengeleyen tasarımlar, hayatta güçlü duruşu ile dikkat çeken ve sporda da bunu gösteren kadınlardan ilham alarak hayat buluyor. Özellikle zebra desenler ile bambaşka bir etki yaratan parçalar göze çarpıyor.

Turkuazın enerjisini spora taşıyan tasarımlar
Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu’nun renk oyunları yarattığı diğer temada ise iki farklı mor tonunun turkuaz ile birleştiği tasarımlar yer alıyor. Atletik ve keskin çizgilerin hakim olduğu modeller, turkuazın enerjisi ile birleşerek bambaşka bir spor deneyimi vadediyor.

Işıldayan tasarımlar ile yaratılan spor stili
Koleksiyonun grinin farklı tonları ve beyaz uyumundan esinlenerek oluşturduğu bir diğer temada yer alan parçalar ise mint ve turuncu gibi canlı renklerle birleşiyor. Özellikle gümüş detaylar ile ışıl ışıl bir siluet yaratan modeller, spor yaparken de stili ile farklılaşmayı tercih eden kadınlara hitap ediyor.

Hızlı kuruma özelliği bulunan ve çok yönlü esneyebilir yüksek kaliteli kumaşların kullanıldığı Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu, her teması ile bu sezon da konforlu spor yaparken şık ve trend olma ayrıcalığı yaşatıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi