Page Nav

HIDE
GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Mercedes-Benz, #mbcollective’i sundu

Mercedes-Benz fotoğrafçı, yazar ve yönetmen Luke Gilford imzalı ve yeni Concept EQ'nun başrolü üstlendiği #mbcollective - 1. Bölüm'ü...

Mercedes-Benz fotoğrafçı, yazar ve yönetmen Luke Gilford imzalı ve yeni Concept EQ'nun başrolü üstlendiği #mbcollective - 1. Bölüm'ü dün Londra’da düzenlenen özel bir etkinlikle tüm dünyaya tanıttı. 

Generation Now, Generation Next (Şimdiki Nesil, Gelecek Nesil) isimli yeni #mbcollective moda hikayesi 3 başlık altında sunuluyor ve konsept doğrultusunda üç kahramana (Şimdiki Nesil) ve onların himayesindeki üç diğer karaktere yıl boyunca yer vererek uluslararası yetenekleri bir araya getiriyor.


2017 global moda kampanyası "Generation Now, Generation Next" kapsamında birinci bölümde İngiliz müzisyen ve sanatçı M.I.A. ve onun himayesinde tasvir edilen Kanadalı rap sanatçısı Tommy Genesis rol alıyor. Ünlü sanatçılara yeni jenerasyon elektrikli otomobil Concept EQ eşlik ediyor. Spor SUV Coupé görünüme sahip Concept EQ, şahsına münhasır "elektro-estetik" stiliyle farklılaşıyor. Elektrikli otomobillerin geleceğine bakış açısını gözler önüne seren Concept EQ ‘Electric Intelligence’ bünyesinde; ürün, hizmet, teknoloji ve yenilikçi çözümleri barındıran eksiksiz bir ekosistem sunuyor.

Akıcı hatlara sahip alçak ve uzun siluetiyle dikkat çeken Concept EQ, parlak siyah motor kaputu, ön camı ve koyu renk panoramik cam tavanıyla gümüş gövde rengiyle kontrast oluşturuyor. Geniş omuzlu gövde kadar 21 inçlik alaşım jantlar da dinamik görünümü destekliyor. Dinamik tasarımlı gövdenin altında iki adet elektrik motoru yer alıyor ve yeni nesil farklı şarj teknolojileriyle şarj edilebiliyor. Herhangi bir standart prizden de şarj edilebilen Concept EQ, yüksek kapasiteli hızlı şarj noktalarında da şarj edilebiliyor. 100 km ‘Sıfır Emisyon’ menzili için sadece 5 dakikalık bir şarj süresinin yeterli oluyor.

#mbcollective projesi, kanaat önderi kişiler, trend belirleyiciler ve tasarımcıların bir araya gelmesinden oluşuyor ve bu konsept doğrultusunda Mercedes-Benz'in global ölçekte moda ile birlikteliğini vurguluyor. Mercedes-Benz'in moda ile ayrılmaz birlikteliğinin bir parçası olarak kampanya, üç bölümlük #mbcollective ile Mercedes-Benz'in bugüne kadar globalde desteklediği Anna October, Xiao Li, William Fan, Ran Fan ve Steven Tai gibi tasarımcıları bir araya getiriyor. Hikayenin kahramanları bu tasarımcılardan parçalar ile stillerini yansıtıyorlar.


Mercedes-Benz 2017 yılında, bugüne kadar devam ettirdiği geleneksel sezonluk kampanyalarını sona erdirerek sezonlara meydan okuyan ve markanın iletişim stratejiyle uyum içerisinde olan yepyeni bir kampanya formatını benimsedi. Mercedes-Benz, bu değişiklik ile dijital ve sosyal medyaya yönelik içerik üretmeyi de ön plana çıkararak sene boyunca bu içeriği zenginleştirmeyi hedefliyor.

Yeni Mercedes-Benz moda kampanyası filmi Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un son gününde Mercedes-Benz Lounge’da tüm gün modaseverlerin izlenimine sunulacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe