Spor giyim modellerinde teknoloji - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Spor giyim modellerinde teknoloji

6 Mart 2017 Pazartesi
New Balance 2017 İlkbahar/Yaz spor giyim koleksiyonu en güçlü kumaş teknolojileri ile sezon trendlerini belirliyor

Koleksiyonlarında spor yaparken yüksek performans sağlayan modeller sunan New Balance, spor giyim modellerinde teknolojiyi ön planda tutuyor.


Ceket ve yelek modellerinde kullanılan Windcheater özelliği sayesinde zorlu hava koşullarına ultra hafif kumaşıyla meydan okuyan New Balance, desenleri ve neon detaylarıyla görünürlüğü arttırırken kadınların sportif şıklığını da tamamlıyor. New Balance’ın kadınlara özel tasarlanan tayt koleksiyonunda kullanılan “NB Dry” teknolojili kumaşı sayesinde, nem geçişi dengelenerek koşularda kuruluk ve rahatlık hissi ile performans destekleniyor. New Balance koşu grubunun hidrofobik polyester ipliği, spor yaparken ortaya çıkan nemi vücuttan uzak tutarak, koşularda vücudun kuru kalmasını sağlıyor.

Erkekler için özel olarak tasarlanan, nefes alabilen hafif kumaşıyla yeni sezonda karşımıza çıkan Max Intensity koleksiyonu, yüksek enerji tüketimi gerektiren anlarda performansı en üst seviyeye çıkarıyor. Max Intensity özellikli kumaş kendinden kamuflaj desenli yapısı ve desen içerisine gizlenmiş gözenekleri ile vücudun daha iyi nefes almasını sağlıyor.

Reflektör detayları ile günün her saati görünür olmasını sağlayan kapuşonlu ceket, iki yönlü açılan fermuarı ile de hareket kabiliyetini arttıyor. Su ve rüzgar geçirmez özelliklere sahip teknolojik kumaş, açık havada spor yapmak için de ideal. Ayrıca koleksiyonda bulunan NB Dry özellikli erkek şortları koşmayı çok daha hafif ve keyifli hale getiriyor. Koyu renklerden oluşan koleksiyon sezonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız