Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Hafiflik algısının hakimiyetindeki marka

Emporio Armani'nin kendi doğasına uygun bir kontrast oyununu anlattığı, tek biçimliliği hatırlatan 2017 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu, ...

Emporio Armani'nin kendi doğasına uygun bir kontrast oyununu anlattığı, tek biçimliliği hatırlatan 2017 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu, özen ve stilin en rafine halini bir arada sunuyor. 

Hafiflik algısının hakimiyetindeki markanın tasarımları, birbirine zıt konseptlerin ve renklerin hikayesini ustaca yorumluyor. Doğanın yalın kontrastlarını koleksiyonun her bir parçasına entegre eden marka, kumaş seçimleriyle de beklentinin üzerine çıkıyor.

Rahatlığından Vazgeçmeyenlere
Emporio Armani stilinin belirgin özellikleri arasında yer alan vücudu özgür bırakan, dökümlü tasarımlar koleksiyonda geniş bir yer kaplıyor.

Tasarımlardaki göze çarpan akıcılık şehir koleksiyonunun bir özelliği haline geliyor.
Dökümlü ve bol pantolonlar, bluzlar, uzun ve tiril tiril elbiseler sofistike görünümü desteklerken Emporio Armani kadınının vazgeçilmezi olan seyahat rahatlığını da beraberinde getiriyor.

Baskılar Ön Planda
Koleksiyon, göze çarpan ve uzak kültürlerin atmosferlerini ve estetiklerini yakalayan bir baskı ve desen kümesiyle kişilik kazanıyor: Şık yelpazeler ve hortumuyla karşısındakini selamlayan ve Hindistan'ı çağrıştıran fil motifleri; pantolonlar, ceketler ve elbiselerde görülebiliyor. Aynı baskılar, plise kumaşı üzerindeki 3 boyutlu efektlerde, dikişler, tığlar ve süsler üzerindeki jakarlarla dolu aksesuarlar üzerinde de karşımıza çıkıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe