Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

“Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu ile Daha Gür Kaşlar, Hacimli Kirpikler”

Yüz güzelliğinin en belirleyici unsuru hiç kuşkusuz kaşlar. Son yıllarda yüzdeki simetriyi sağlamak, ifadeyi güçlendirmek ve gözleri daha da...

Yüz güzelliğinin en belirleyici unsuru hiç kuşkusuz kaşlar. Son yıllarda yüzdeki simetriyi sağlamak, ifadeyi güçlendirmek ve gözleri daha da güzel göstermek için sıkça başvurulan kozmetik uygulamalar yerine, doğal yollarla kaşlarını yeniden güçlendirmek isteyenlerin sayısı da oldukça fazla. 

Daha güçlü, uzun ve hacimli kaş ve kirpikler için özel olarak formüle edilmiş Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu ile düzenli kullanımda 14 günde %121 uzama sağlanıyor.*

Kişisel bakım ve güzellik ürünlerinde doğal içerikleri tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe çoğalıyor. Bunun yanı sıra Türk kadınları makyaj ürünlerinde Avrupalı kadınların ruj tutkusunun aksine, dudaklarını değil gözlerini vurgulayacak uygulamaları tercih ediyor. Gözlere özel kozmetiklerde en sevilen ürün hiç şüphesiz maskara; ve yine Türk kadınları kullanacakları maskaradan en çok, kirpiklerine hacim kazandırmasını bekliyor.

Son yıllarda ülkemizde de kendine hızla yer bulan kaş kalemleri ve dövme, 3D Microblading gibi yöntemler sadece kaşa şekil vermek için değil, seyrekleşme, renk solukluğu ya da kısmi dökülmeler için de kullanılıyor. Daha güçlü, uzun ve hacimli kaş ve kirpiklere sahip olmak isteyenler için riskli kozmetik uygulamalar ya da geçici günlük çözümler yerine kalıcı ve doğal yöntemler tercih edenlere özel olarak formüle edilen Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu, Sarmaşık bitkisi özü Phytosterol, Biocomplex B11 ve Patentli Tripeptid içeriyor. Bu özel bileşenler sayesinde daha güçlü, daha uzun, daha yoğun kaş ve kirpikler için uzamada 14 günde %121* artış sağlanabiliyor.

Alkol, parfüm, silikon ve ftalat içermeyen ürün, göz çevresine uygun PH değeriyle kaş ve kirpikleri, gözlere zarar vermeden besler, sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır. Düzenli kullanımda kaş ve kirpiklerin eskisine oranla daha uzun olmasını destekler. Sarmaşık Bitkisi özleri içeren ürün kaş ve kirpiklerin güçlenmesini sağlar.

Bioxcin Quantum Kaş ve Kirpik Serumu, Almanya Dermatest Laboratuvarlarında oftalmolojik kontrol altında dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kaş ve Kirpiklerimiz Neden Dökülür?
Gözleri sert bir biçimde ovuşturma alışkanlığı, makyaj temizleme esnasında uygulanan baskı, takma kirpik ve perma uygulamaları ve yanlış epilasyon yöntemleri kaş ve kirpiklerin dökülmesine neden olabiliyor. Diğer yandan sürdürülen günlük bakım ve daha özenli temizlik alışkanlıkları edinmek, kaş ve kirpiklerimizin ömrünü uzatmayı sağlayabiliyor.

Kolay, konforlu ve Hijyenik Uygulama
İçeriğindeki Patentli Tripeptid ile kaş ve kirpikleri besleyerek sağlıklı, yoğun ve canlı bir görünüm kazandıran ürün, Sarmaşık Bitkisi Özü ve Biocomplex B11 ile onları daha güçlü hale getiriyor. Serumda yer alan gliserin ve pantenol kaş ve kirpikleri nemlendirerek, üzerinde bir film tabakası oluşturarak dış etkenlere karşı koruma sağlıyor.

Tek kullanımlık uygulama aplikatörleriyle ya da damlalıklı aparatı ile birlikte satışa sunulan ürün günde 1 ya da 2 kez, kuru ve temiz kirpik ve kaşların üzerin sürülerek uygulanıyor. Satın alınan her kutu, 1 aylık uygulama imkanı sunuyor.

*Kıl folikülleri üzerinde Biotinyl-GHK ile 14 günde yapılan in vitro test sonucudur.Sederma,2011.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi