Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Her tarz için bir kapsül!

Koton’un 2017-2018 Sonbahar-Kış sezonu için hazırladığı yeni kapsül koleksiyonlar, modern kadının şehir hayatına hızlı dönüşünü simgeliyor. ...

Koton’un 2017-2018 Sonbahar-Kış sezonu için hazırladığı yeni kapsül koleksiyonlar, modern kadının şehir hayatına hızlı dönüşünü simgeliyor. Her farklı tarz için bir kapsül koleksiyon sunan Koton, sezonda seçkin kumaşlar ve göz alıcı renkler ile de dikkat çekiyor.

2017-2018 Sonbahar-Kış sezonuna birbirinden zengin kapsül koleksiyonlar ile giriş yapan Koton, her tarzdan kadının dolabında, farklı kapsül koleksiyonları ile yer almaya hazırlanıyor. Her kapsülün farklı bir tarzı simgelediği koleksiyonlar; Feminine Tailoring, Nomadic ve Tapestry temaları altında sezona sunuluyor.

Feminen Silüetlerin Yaratıcısı; Feminine Tailoring
Feminine Tailoring koleksiyonu, suiting gibi erkekler için tasarlanan takım elbise kumaşlarının oluşturduğu maskülen detayları feminenleştiriyor. Ekose ve pinstripe desenlerinin ağırlıkta olduğu koleksiyon, şehir hayatına hızlı dönüş yapan kadınların radarına giriyor. Formal tarzların okula ve işe dönüş döneminde sıklıkla tercih edeceği tasarımları kapsayan koleksiyonda; kırmızı, beyaz, siyah ve gri renkler ağırlık gösteriyor. Koleksiyonda ekose ceket ve gömlekler de ön plana çıkıyor.

Nomadic Koleksiyonu ile Bohem Bir Tarz
İç içe geçmiş desenlerin, haki ile kombinlenmiş nakışların ön planda olduğu Nomadic Koleksiyonu, hem modern hem de bohem stilleri bir araya getirmeyi sevenleri hedef alıyor. Hareketli yaşam tarzını benimseyenlerin rahatlıkla kullanabileceği koleksiyonda bohem elbiseler, nakışlı kimonolar, haki pantolonlar ve parkalar bulunuyor.

Tapestry Koleksiyonu ile Gözleri Kamaştıran Üç Boyutlu Görünüm
Üç boyutlu desenlerin başrol oynadığı Tapestry Koleksiyonu, çok desenli tasarımları casual stillerle buluşturuyor. Modern yaşamı renklendiren ve mimari bir görünüme sahip olan koleksiyonda hardal sarısı, haki, kiremit ve marine renklerin kullanımı ağırlık gösteriyor. Siyah üstü çiçek desenlerin, kapitone dokuların, işli üst ve alt grupların yer aldığı koleksiyonda zengin ve kaliteli kumaşlar da göz dolduruyor.

Koton Tapestry Koleksiyonu’nda, hem jakarlı ve süet tasarımlar hem de renkli baskılı dantel kumaşlardan oluşan tasarımlar güçlü stiller oluşturuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe