Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Modern ve geleneksel çizgiler bir arada

Özlem Süer, İlkbahar Yaz 18’koleksiyonu “D U E T - X” i Mercedes-Benz FashionWeek İstanbul kapsamında 15 Eylül’de gerçekleştirdiği defileyle...

Özlem Süer, İlkbahar Yaz 18’koleksiyonu “D U E T - X” i Mercedes-Benz FashionWeek İstanbul kapsamında 15 Eylül’de gerçekleştirdiği defileyle moda dünyasına tanıttı. Moda haftasının kapanışını yapan defile sürprizlerle doluydu.

DUET X adını verdiği koleksiyon
unda Özlem Süer, modern ve geleneksel çizgileri bir arada kullanarak çoksesliliğe yer verdi. Göz alıcı bu koleksiyonda Süer ayrıca, ilk defa erkek koleksiyonunu beğeniye sundu.

Açılışını ünlü model Özge Ulusoy’un yaptığı ve Miss Turkey güzellerinin de podyumda yürüdüğü defilede Özlem Süer şifon, ipek, jakar, dantel gibi farklı kumaşlar ile çağın hızını yakalayan teknolojik kumaşları bir arada kullanarak sezona bambaşka bir heyecan getireceğinin sinyallerini verdi. Koleksiyonda turkuaz, turuncu, fuşya gibi canlı etkilerle beraber su yeşili, mürdümler, vintage goldlar, doğaya dönüşü simgeleyen toprak tonları, antrasit etkiler de yer aldı.

Moda ve Rap ‘DUEX – X’ de Bir Arada!

Özlem Süer, alışılagelmişin dışına çıkarak ‘DUEX – X’ koleksiyonunu canlı rap performansı eşliğinde sundu. Bir ilk olan ve koleksiyonun ruhuna da yansıtan fikir moda haftasının ön plana çıkan işlerinden oldu. Başarılı “Rapper”lar: Da Poet ve Kamufle RedBull.com işbirliğiyle geceye özel hazırladıkları “mix”ler ve sahne şovlarıyla büyük alkış aldı. Backstage için hazırladıkları özel yerleştirmeyle Lazzoni Mobilya yaratıcı görsellere ev sahipliği yaparken, Aigner çantalarla yapılan styling elbiselerle uyum içindeydi. Yine backstagede modeller Pierre Fabre ürünleriyle ciltlerini yeniledi.

Özlem Süer yeni koleksiyonunda “Heyecanın dorukta olduğu, büyük sürprizlere ev sahipliği yapacak bu koleksiyonda gelenek kavramına, çok kültürlülüğe, interdisiplinerliğe, buluşmalara, çoksesliliğe değindik. Tekilliği değil çoğulluğu vurguladık. Birlikteliklerin önemine, barışın yapıcılığına inandık… “ diye konuştu.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi