Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Gençlik ruhunu ateşle

Genç stilini, enerjik ve capcanlı tasarımlarla yansıtan OXXO, yeni sezonda, 'wild at heart' mottosu ile yola çıktığı OXXO-BOOM kolek...

Genç stilini, enerjik ve capcanlı tasarımlarla yansıtan OXXO, yeni sezonda, 'wild at heart' mottosu ile yola çıktığı OXXO-BOOM koleksiyonunu sunuyor. 

Davranışlarından bakış açılarına ve stiline kadar eğlenceli, çılgın, asi ve gençlik ateşi hiç sönmeyen bir ruhu yansıtan yeni koleksiyon vazgeçilmez parçaları bir araya getiriyor.

Kendine özgü logosu ile genç kızları gardıroplarıyla barıştıracak OXXO-BOOM, OXXO’nun genç, dinamik, enerjik, neşe dolu stili ve kırmızı, siyah, gri renkleriyle sonbahardan rol çalıyor. Mini etekten, boyfriend cekete, crop toplardan skinny jeanlere, tüm parçaların uyumu, gençliklerinden ve özgürlüklerinden ödün vermeyenlere hitap ediyor.

Sonbahar kış sezonunun en kilit parçaları puffer montlar, deri ve boyfriend ceketler, kombinlerin kurtarıcı tamamlayıcıları olacak. Galaksi teması ve çizgisel desenler, aplike ve slogan detayları,koleksiyona hareket katan en önemli detayları oluşturuyor. OXXO’nun özgür çizgisine vurgu yapan çizgi detaylar, bol pantolonlar ve croplarda karşımıza çıkıyor. Slogan detaylar, yumuşak tuşeli trikolarda, uzun kollu tişörtlerde ve içimizi ısıtan kadife sweatshirtlerde, genç kızların rahatlığını her zaman ön planda tutan tayt ve bralarda kullanılıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi