Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Kusursuz güzellik ve asil şıklığın simgesi

Modanın ve Vakko kadınının vazgeçilmez aksesuarı Vakko eşarp, şıklığınızı tamamlayacak son dokunuşu yapıyor. Tamamı hassas el işçiliği ve ...

Modanın ve Vakko kadınının vazgeçilmez aksesuarı Vakko eşarp, şıklığınızı tamamlayacak son dokunuşu yapıyor.

Tamamı hassas el işçiliği ve özel dokunmuş % 100 ipek kumaşlarla üretilen Vakko Eşarp, renklerin, dokunun ve desenlerin uyumunu hissettiren 2018 Sonbahar- Kış koleksiyonu ile bu sezon da şık bir duruşun eşsiz tamamlayıcısı olacak.

Vakko Eşarplar, Vakko Tasarım ve Üretim Merkezi’nde, el masa baskısı ile titiz ellerde geleneksel olarak basılmaktadır .

Kusursuz güzellik ve asil şıklığın simgesi olan Vakko Eşarp, 191 desen, 940 çeşit ve renkten oluşan zengin koleksiyonuyla bu sezon da eşarp modasına yön veriyor.

Kadın modasının vazgeçilmez aksesuarı olan eşarplar sezonda farklı kombin modellemeleriyle dikkat çekiyor. Elbiselere uçuş uçuş ipeklerle tasarlanan eşarp ve fularlar, pantolon takımlara ipek twiller ve fasone eşarplar ve fularlar; spor kıyafetlere ise modal, yün, ipek, cashmir şallar eşlik ederek şıklıkları tamamlayan kare ve uzun şallarla Vakko Kadınının asil görünümüne vurgu yapıyor.

Özel seçimle hazırlanan %100 ipek değişik iplik ve dokularıyla Twil, Vual Etamin, Vual, Habutai olarak tamamı el işçiliği ile üretilen Vakko Eşarp koleksiyonu, ipek dokumalar, yün ipek ve kaşmir kumaşlara çalışılmış 6 farklı desen grubundan oluşuyor.

Romantik çiçekler, optik çizgiler, geometrik, etnik desenler, fiyonklar ve hayvan yüzlerinden ilham alınan tasarımlar benzersiz şıklığı ile göz alıyor.

Vakko’ya özel desen ve renkleri, moda ve sanatı birleştirerek sunan Vakko Eşarplar; bu sezon Gavroş, Kare Eşarp, Kare Şal, Uzun Fular, Uzun Boyun bağı seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. İpeklerin Yünün Kaşmirin doğal ipliğini ve dokusunu koruyarak özel olarak hazırlanan Tuşe form dokumalar tende soft duruşunu sağlıyor.

İpek, yün-ipek ve kaşmir eşarplar, kış tonlarındaki farklı renkleriyle, sezonun modasını ve sıcaklığını yansıtıyor.

Her sene sınırlı sayıda üretilen Vakko Exclusive Eşarp koleksiyonu da desen ve renkleriyle Vakko Eşarp’ın en özel seçeneklerinden olmaya devam ediyor.

Küçük dokunuşlarla mükemmel bir stil yaratmanın kilit parçası Vakko Eşarp, serin sonbahar ve kış aylarında, ipek dokusu ve her biri özenle tasarlanan desenleriyle zamansız bir şıklık sunuyor.✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi