Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Lewis Hamilton “24/7” kampanyası

Global spor markası PUMA, erkek performans ürünlerinin iletişimini yapacağı yeni “24/7” kampanyasını Lewis Hamilton ile tanıttı.  4 kere F...

Global spor markası PUMA, erkek performans ürünlerinin iletişimini yapacağı yeni “24/7” kampanyasını Lewis Hamilton ile tanıttı. 

4 kere FIA Formula One Dünya Şampiyonu olan PUMA ailesinin en yeni üyesi, markanın performans felsefesini yeniden şekillendirerek antrenmanların spor salonları ile sınırlı kalmayacağını gösteriyor.

PUMA, sokakların da bir spor salonu, koşu pisti veya bir sahne olabileceğinin farkına vararak hayata geçirdiği 24/7 kampanyası ile hem sokak tarzını yakalayan hem de maksimum antrenman performansı sağlayan bir koleksiyona imza atıyor. Ürünlerin tasarımları yüksek performans teknolojisini sokak modasıyla birleştiren en esnek koleksiyon olma özelliği taşıyor.

Hamilton, PUMA’nın Los Angeles’taki Global Team Faster Zirvesi’nde antrenman becerisini de bir kez daha gözler önüne serdi. Gerçekleştirilen zirvede dünyanın birçok yerinden 100’ü aşkın PUMA sporcusu bir araya gelerek sokak antrenmanlarıyla ve workshoplarla kişisel mücadelelerini verdi. Zirve’ye Türkiye’den ise Pilates Eğitmeni Adil Ayvaz katıldı.

Lewis Hamilton: “Benim için antrenman yapmak hayatımdaki en önemli şey. Antrenmanı sadece fit olmak için değil, işimin çok Önemli bir parçası olduğu için yapıyorum. Her koşu öncesi kilolarca ter döküyorum ve bu benim için kazanmak ve kaybetmek arasında inanılmaz bir fark yaratıyor. Fakat burada mükemmel olan şey, PUMA ailesine katılan en yeni üye olmamın yanında 24/7 kampanyasının ve karakterimin %100 eşleşmesi.” diyor.

Global Pazarlama ve Marka Direktörü Adam Petrick, “Hayat mücadelesi deyince akıllara gelen ilk isim olan Lewis Hamilton, 24/7 kampanyasının parçalarını taşırken ortalığı ateşe verdi.” dedi. “Hamilton’un sporuna kendi tarzını ve stilini de katması onun 24/7 kampanyası için neden kusursuz bir temsilci olduğunu herkese gösterdi.”şeklinde konuştu.

#ForeverFaster

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi