Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Michael Kors The Walk galası

Stil, kişisel bir şeydir fakat sokak stili paylaşılması gereken bir şeydir! Michael Kors 15 Kasım Çarşamba günü dünya çapından birçok farklı...

Stil, kişisel bir şeydir fakat sokak stili paylaşılması gereken bir şeydir! Michael Kors 15 Kasım Çarşamba günü dünya çapından birçok farklı ismi Şangay Expo I-Pavilion’a Michael Kors The Walk galası için davet etti. 

Kendi alanında ilk defa düzenlenen bu büyüleyici davet, markanın global sokak stili kampanyasının heyecanını ve ışıltısını yansıtmak için organize edildi. Misafirler geceden kendilerine ait kısa ve paylaşıma hazır moda filmleri ile ayrıldılar.

“ Çin’i ziyaret etmeyi seviyorum. Orası büyüleyici, etkileyici bir tarihi olan ve canlı bir geleceğe sahip.” diyor Michael Kors ve ekliyor “ Her ziyaretimde kendimde büyük bir enerji ve merak duygusu hissediyorum. Çinli müşterilerimiz modayı ve seyahat etmeyi en az benim kadar çok seviyorlar. Bu nedenle Şangay’da müşterilerilerimizin Michael Kors’un büyüleyici ve eşsiz enerjisini deneyimleyecekleri bir davet verme konusu beni çok heyecanlandırdı.”

Michael Kors The Walk daveti dijital olarak yönetilen, yüksek enerjili, kendini müziğe ve modaya kaptıran kişisel moda filmlerine sahip olacak olan misafirlerden oluştu. VIP misafirlerin içinde bir önceki The Walk kampanyasının yıldızlarından olan Michael Kors marka temsilcilerinden Yang Mi, Soo Joo Park, Ella Richards ve Prenses Olympia yer alıyor. Kırmızı halıda yürüyen diğer ünlüler ise Bibi Zhou, Fil Xiao Bai, Jelly Lin, Chrissie Chau ve Mark Zhao. Yenilikçi performansıyla French DJ Sebastian Perrin ve Tayvanlı hip hop sanatçısı Nick Chou da gecede yerini aldı.

Michael Kors The Walk deneyiminin can alıcı noktası ise yepyeni ve teknolojik bir adım olan “Kors Walkbox”. 15 metre uzunluğunda ve 600 metrekare bir alanda yapılan olan LED ışıklandırma, koreografi, moda fotoğrafçıları, 3 kamera ve yapay zeka editörünü içeriyordu. Misafirler “Kors Walkbox”a girerek, büyüleyici ve efsanevi sokakları hatırladı ve sonunda da paparazzi flaşları altında alkışlandılar. Her bir yıldız, kendisine eşlik eden kameralarla kayıt edildi. Emmy ödüllü film yapımcısı Nathan Phillips’ın son dokunuşu ile şekillenen filmler, Michael Kors The Walk kampanya videosu olarak hayata geçirilecek.

“Yenilikçi olmak sadece tasarım konusunda değil, yapılan her işte Michael Kors’un önceliklerinden biri.” diyor markanın yönetim kurulu başkanı ve CEO’su John Idol. Ayrıca “ Dijital alanda başarıya ulaşmak için limitlerimizi her zaman zorluyoruz. Al ve dijital teknolojiyi biraraya getirmemiz, moda teknolojisindeki liderliğimizi temsil ediyor. Şangay’daki misafirlerimizin lüksü, ışıltıyı, stili ve Michael Kors markasındaki heyecanı deneyimlemelerini istiyoruz.”

“Kors Walkbox”a ek olarak, davette misafirlerin karşılandığı büyük girişte önceki Michael Kors The Walk kampanyalarının görselleri yansıtıldı. Bu görseller davet alanında belirdikçe, misafirler markanın lüks anlayışı, enerjisi ve kendine özgü stili ile karşılaştılar.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi