Copenhagen koleksiyonunun ilham rotası - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Copenhagen koleksiyonunun ilham rotası

5 Şubat 2018 Pazartesi
Saat&Saat’in tek yetkili Türkiye distribütörü olduğu BOSS Orange saatleri yepyeni bir koleksiyonla karşımızda: Copenhagen koleksiyonunun ilham rotası, modern cazibeye ve rengarenk mimariye sahip Danimarka’nın başkentine çevriliyor…

Yalınlık, şık modernizmin simgesi olarak betimlenirken "İskandinav-cool" ifadesi bu temayla saat dünyası içindeki yerini buluyor. Deniz kenarındaki kasaba evlerinin renk uyumunu gösteren mavi ve turuncunun yanında; gri, siyah ve gümüş tonlarının uyumu bizlere karamsar kıyılardaki gökyüzünü anımsatıyor. Koleksiyona ait saat modelleri, şehirli stile sportif bir yaklaşım getirirken, saat modellerini bileğinde taşıyanlara aktif yaşamın içerisinde zamanın değerini güçlü bir şekilde hatırlatıyor.

Parçalamak Boss Orange dizayn dilinin yenileyici ve hayati bir özelliğidir. Copenhagen Koleksiyonu'nda beklenen şeklin aksine “10” rakamını harflerle göstermek oldukça dikkat çekiyor.

Kadrandaki dikey fırça izleri dinamizmi vurguluyor. Bu birleşimin tümüne baktığımızda kusursuz bir kasanın içine kronograf sayaçlarının 3, 6 ve 9 rakamlarının dikkatlice yerleştirildiğini görüyoruz. Koleksiyonda şıklığın orijinal imzasını taşıyan metal bilezik ve deri kordon seçenekleri sunuluyor.

Bu sayede, İskandinav ruhu zamanı kendiliğinden ateşliyor…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız