Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Rönesans Koleksiyonu x Monality ile gelenek ve gelecek bir arada!

Alışılmış kalıpları alt üst ederek kaşmirin yeni ruhunu en cesur şekilde sunan Silk and Cashmere Rönesans Koleksiyonu ile elektronik müziğin...

Alışılmış kalıpları alt üst ederek kaşmirin yeni ruhunu en cesur şekilde sunan Silk and Cashmere Rönesans Koleksiyonu ile elektronik müziğin sıra dışı ikilisi Monality yepyeni bir projede buluştu.

Kaşmir dokusunun geleneğini geleceğin modelleri ve teknolojileri ile harmanlayan Silk and Cashmere Rönesans Koleksiyonu, tıpkı kendisi gibi geçmiş ile geleceği bir araya getiren Monality grubu ile “Rönesans Koleksiyonu x Monality” projesini başlatıyor.

Allen Hulsey ve Erdem Tunalı‘dan oluşan Monality, geleneksel Türk müziği enstrümanlarından kanun ve bağlamayı geleceğin müziği olan techno ve elektronik enstrümanlarıyla harmanlayarak yepyeni bir boyuta taşıyor. Önümüzdeki yıl Burning Man ve Mykonos gibi uluslararası arenalarda de çalacak ikilinin Silk and Cashmere Rönesans Koleksiyonu ile gerçekleştirdiği proje sosyal medya kampanyası, koleksiyon tanıtımı ve bir dizi konser serisinden oluşuyor.

Silk and Cashmere, kendini yenilemekten ve sıradışı parçalar giymekten çekinmeyen Rönesans Koleksiyonu severlerini daha cesur ve özgün olmaya davet ederken, sokak modasının tartışmasız en favori parçaları haline gelmiş kamuflaj ve fersatile serisini de projede ön plana çıkarıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi