Rönesans Koleksiyonu x Monality ile gelenek ve gelecek bir arada! - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Rönesans Koleksiyonu x Monality ile gelenek ve gelecek bir arada!

5 Şubat 2018 Pazartesi
Alışılmış kalıpları alt üst ederek kaşmirin yeni ruhunu en cesur şekilde sunan Silk and Cashmere Rönesans Koleksiyonu ile elektronik müziğin sıra dışı ikilisi Monality yepyeni bir projede buluştu.

Kaşmir dokusunun geleneğini geleceğin modelleri ve teknolojileri ile harmanlayan Silk and Cashmere Rönesans Koleksiyonu, tıpkı kendisi gibi geçmiş ile geleceği bir araya getiren Monality grubu ile “Rönesans Koleksiyonu x Monality” projesini başlatıyor.

Allen Hulsey ve Erdem Tunalı‘dan oluşan Monality, geleneksel Türk müziği enstrümanlarından kanun ve bağlamayı geleceğin müziği olan techno ve elektronik enstrümanlarıyla harmanlayarak yepyeni bir boyuta taşıyor. Önümüzdeki yıl Burning Man ve Mykonos gibi uluslararası arenalarda de çalacak ikilinin Silk and Cashmere Rönesans Koleksiyonu ile gerçekleştirdiği proje sosyal medya kampanyası, koleksiyon tanıtımı ve bir dizi konser serisinden oluşuyor.

Silk and Cashmere, kendini yenilemekten ve sıradışı parçalar giymekten çekinmeyen Rönesans Koleksiyonu severlerini daha cesur ve özgün olmaya davet ederken, sokak modasının tartışmasız en favori parçaları haline gelmiş kamuflaj ve fersatile serisini de projede ön plana çıkarıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız