“H&M’ in İlkbahar Kampanyası için Buenos Aires’ te - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

“H&M’ in İlkbahar Kampanyası için Buenos Aires’ te

23 Mart 2018 Cuma
H&M’ in 2018 İlkbahar Koleksiyonu tüm dünyadaki düşüncesini ifade etmekten çekinmeyen modern kadınlara ithafen tasarlanan belirgin hatlara sahip, eğlenceli ve çiçek desenli ürünleri kapsıyor. 

Gardırop kahramanları olarak da atfedebileceğimiz uçuşan elbiseler, geniş paçalı pantolonlar, kot kıyafetler; işlemelerle, asimetrik kesimlerle ve katlamalı fırfır detaylarıyla yenilendi. Siyah ve beyaz baskın renkler olmakla birlikte detaylarda kırmızı ve açık mavi kullanılmış. H&M 2018 İlkbahar Koleksiyonu tüm dünyada ve online’ da 22 Mart’ ta satışa sunulacak.

Koleksiyona eşlik etmesi için; Winona Ryder ve Elizabeth Olsen’ in başrollerini paylaştığı bir kampanya filmi çekildi.

Film aynı zamanda; modeller Andreea Diaconu, Anna Ewers, Imaan Hammam, Naomi Shimada ve şarkıcı/ bestekar Andrea Valle gibi birbirinden farklı ve kuvvetli farklı kadınları da kapsıyor.

Yerel bir caféde başlayan kadın dayanışması ve arkadaşlık kutlamasının sokaklara taşmasını anlatan kampanya filmi Buenos Aires’ te geçiyor.

Aynı zamanda Andreea Diaconu, Anna Ewers ve Imaan Hammam’ ın yer aldığı desen kampanyası da fotoğraflanası Buenos Aires’ te çekildi.

“H&M’ in İlkbahar Kampanyası için Buenos Aires’ te bulunmak ve daha da önemlisi bu kadar kuvvetli bir kadın ekibine dahil olmak inanılmaz derecede heyecan vericiydi. Tüm deneyim tamamıyla ilham vericiydi” diyor Elizabeth Olsen.

"Kampanya ile kadınların en özgün, gerçek şekilde kutlanmasını çok sevdim. Şu an için, içinde yaşadığımız kültürde bunu hem çok yenilikçi hem de ihtiyaç duyulası buluyorum. Hem kendilerini hem de birbirIerini kutluyorlar” diyor Winona Ryder.

“Setteki tüm kadınların kendi şahsiyetlerini İlkbahar Koleksiyonu’ nun kuvvetli ancak rahat şekillerinin içinde ifade ettiklerini görmek harikaydı.

Özellikle kabarık parçaların dans sahnelerinde hareket edişleri çok güzeldi” diyor H&M Tasarım Direktörü Pernilla Wohlfahrt.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız