Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Sarah Jessica Parker'dan çocuk koleksiyonu

İkonik giyim markası Gap, Amerikalı ünlü oyuncu Sarah Jessica Parker iş birliği ile kız ve erkek çocuklarına özel, renkli bir koleksiyon haz...

İkonik giyim markası Gap, Amerikalı ünlü oyuncu Sarah Jessica Parker iş birliği ile kız ve erkek çocuklarına özel, renkli bir koleksiyon hazırladı.

Rahatlıktan ve şıklıktan ödün vermeyenlerin markası Gap, Sarah Jessica Parker’ın hatıralarından ilham aldığı yeni koleksiyonunda aşk, şans ve tılsımı kutluyor. Kız ve erkek çocuklar için özel üretilmiş giysi ve aksesurlardan oluşan koleksiyon sımsıcak nostalji ruhunu taşıyor.

Koleksiyonda, Parker’ın iyi şans geleneğini aktarmak için ailesinin geleneklerinden ilham alarak yarattığı tavşan motifiyle süslenen parçalar yer alıyor. Kız çocukları için delikli kenarlarla ayrışan, çizgi desenli kumaş elbiseler ön plana çıkıyor. Yazın ruhunu yansıtan denizci stili, beyaz çizgili, fırfır kol detaylı, pembe gül motifli elbiseler; tavşan işlemeli, açık mavi bomber ceketler ve tavşan motifinden ilham alan sepet örgülü mini el çantaları da koleksiyona eğlence katıyor. Erkek çocuklar için ise grafik desenli tişörtler ve çizgili haki tişörtlerin başrolde olduğu tasarımlar dikkat çekiyor.

Yumurtadan esinlenilen ve çocuklar için harika bir oyun, okul ve seyahat arkadaşı olmaya aday “Ebbit” karakterinin sırt çantası da koleksiyonda yer alıyor.

Gap’in Başkan Yardımcısı ve Ürün Grubu Başkanı Wendi Goldman, “Çocuklar için hazırlanan bu özel koleksiyonda Sarah Jessica Parker’la işbirliği yapmak bizim için çok büyük bir mutluluk. Parker, nostaljik çocukluk anılarını Gap’in ikonik favori parçalarıyla buluşturdu.” ifadelerini kullandı.

Goldman, “Sarah Jessica’yı tekrar aramızda gördüğümüz için çok heyecanlıyız. Birlikte, jenerasyonlar boyunca devam edeceğini umduğumuz bir koleksiyon yarattık.” sözlerini de ekledi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi