Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Swarovski ışıltısını ipeğe yansıtan Cocon SilkInside

Yüzde yüz ipek kumaşları Swarovski kristalleriyle birleştirerek lüks şallara dönüştüren Cocon SilkInside Modül İstanbul’da! Bir aksesuar o...

Yüzde yüz ipek kumaşları Swarovski kristalleriyle birleştirerek lüks şallara dönüştüren Cocon SilkInside Modül İstanbul’da!

Bir aksesuar olarak şalın, bir kumaş olarak ise ipeğin zamansızlığından yola çıkan Cocon SilkInside, aksesuara niş bir bakış açısı getiriyor.

Doğal dokusuyla yazın serinlik, kışın ise sıcaklık hissi veren ipek kumaş dört mevsimde de kullanılıyor ve tüm ortamlara uyum sağlıyor. Cocon SilkInside’da bu sihirli kumaşı Swarovski kristallerinin ışıltısıyla birleştirerek Classic, Sprinkled, Modest ve Skinny olmak üzere dört farklı kategoride tüm stil ve mekanlarla uyumlu şal, skinny scarf ve fularlar sunuyor.

Kristalleri zanaatkârlarca elde işlenen Classic kategorisindeki klasik şallar yerini Sprinkle serisinde daha kısa modellere, Skinny’de ise fularlara bırakıyor. Daha sade çizgideki Modest kategorisi ise taşlar yerine kendine has bir dikiş tekniğiyle öne çıkıyor.

Modül İstanbul’un seçkin markaları arasında yerini alan Cocon SilkInside ürünlerini 42 Maslak’ta haftanın her günü görebilirsiniz.

Gözde tasarım markaları Modül İstanbul çatısı altında bir araya geldi

Türkiye’nin gözde tasarım markalarının tek bir çatı altında bir araya gelmesiyle oluşan yeni mağazacılık konsepti Modül İstanbul, 42 Maslak’ın sanat ve tasarımla iç içe dünyasını zenginleştiriyor.

Bin metrekarenin üzerindeki alanda 81 markayı bir araya getiren Modül İstanbul’da ev tekstili, dekorasyon, giyim, çanta, aksesuar ve özgün takılar, çocuk oyuncakları, sanat, ayakkabı gibi çok sayıda farklı ürün segmentinde markalar ve ürünleri yer alıyor. Sunduğu çeşitlilikle birçok ihtiyaca hitap eden ve tüm bunları bir arada bulunduran Modül İstanbul, marka karmasıyla yepyeni bir sinerji yaratıyor.

Dört metrekareden sekiz metrekareye kadar modüller halindeki mağazalardan oluşan Modül İstanbul’da; markalar için satış elemanı ve ortak kasa, hediye paketi noktası, kapalı otopark ve vale hizmeti gibi markaları mağazalaşma sürecinde destekleyen özel imkanlar bulunuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi