Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yaza dinamik bir giriş yapmaya hazır mısınız?

NetWork İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonu şehirde yaz havasını cesur kalıplar ve modern çizgilerle karşılıyor. Doğada özgür olma lüksüne vurgu y...

NetWork İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonu şehirde yaz havasını cesur kalıplar ve modern çizgilerle karşılıyor. Doğada özgür olma lüksüne vurgu yapan temalar, dikkat çekici aksesuarlar ve ince düşünülmüş detaylarla yaza dinamik bir giriş yapmaya hazır mısınız?

NetWork İlkbahar/Yaz 2018 Erkek koleksiyonu yaz sezonunda farklı rotalar ve ilhamlarla yola çıkıyor. Klasik çizgilere modern dokunuşlar katan koleksiyon, farklı ve yenilikçi stiller oluşturmaya devam ediyor. Farklı temalara ayrılan İlkbahar/Yaz 2018 sezonu NetWork erkeğini yaza hazırlıyor.

Black Stripes serisi, erkeklerde yoğun grafik tasarımları siyah ve beyazın kontrast uyumuyla bir araya getiriyor. Beyaz denim’ler, siyah deri montlar ve desenli gömlekler monokrom temanın ana oyuncuları. Tema, hem günlük hem de ofis stilinin vazgeçilmezleri arasında yerini almaya şimdiden aday.

NetWork Denim koleksiyonu geniş renk paletiyle yaz sezonunu selamlıyor. Denim ceket ve pantolonların öne çıktığı koleksiyon erkekler için sadece stil değil, aynı zamanda konfor sağlayan temel parçalardan oluşuyor.

Doğanın yansımalarını yakalayan Dream Catcher teması, toprak tonlarını dinamik yaz kalıplarına taşıyor. Pastellerin birbirinden farklı natürel tonlarla buluştuğu bu seride üç boyutlu dokular ceketlere hareket kazandırıyor. Gömlek ve tişörtlerdeki floral ve grafik desenler sıcak mevsimlerin enerjisini taşıyor.

Modern çizgileriyle ön plana çıkan NetWork Free koleksiyonu ise, farklı dokulardaki sportif blazer ceketleri ve rahat kesimli pantolonlarıyla yaz sezonunda dinamik bir silüet oluşturuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi