Header Ads

Festival ruhu tüm hızıyla devam ediyor...

Önizleme
Reklam
Müziği çok sevdiğimiz kadar, kendimize özgü bir festival stili yaratmayı da çok seviyoruz; özellikle de jean’lerimizi kişiselleştirip kendi zevkimizi yansıtabiliyorsak, daha da çok seviyoruz. Hem müzisyenlerin hem festival tutkunlarının uzun yıllardır favorisi olan Levi’s® Tailor Shop bu süreçte yanınızda!

Levi’s® Tailor Shop denim hayranlarına en sevdikleri parçaları ya da yeni Levi’s® jean’lerini usta terziler eşliğinde kişiselleştirme fırsatı sunuyor.

Üzerine ne giyersen giy, festival stilini ancak bir “Trucker” ceket tamamlayabilir. Peki gardırobunun vazgeçilmez parçasını kendi beğenilerine göre yorumlamaya ne dersin? Mesela yaz ayları yaklaşırken denim ceketinin boyunu neden kısaltmayasın ki? Ya da capcanlı bir illüstrasyonla veya birçok farklı materyalle hem kendin hem de Levi’s® Tailor Shop’un uzman terzileri aracılığıyla dilediğin deseni tasarlayıp kendi stilini de yansıtabilirsin.

Denim kumaşın giyildikçe daha da güzelleştiği bilinen bir gerçek. Sen onu ne kadar çok giyersen, favori parçaların da seni daha çok yansıtmaya başlayacak. O halde hayalindeki tasarımla giydiklerini kişiselleştirmek daha da keyifli bir hale gelmez mi? İster dar paça pantolonunun paçasını kesip 90’lar tarzına göz kırp, istersen baggy pantolonunu şorta çevir yaza birselam selam çak. Her şey senin elinde!

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Blogger tarafından desteklenmektedir.