Kalın tabanlı ayakkabı modası - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Kalın tabanlı ayakkabı modası

11 Eylül 2018 Salı
PUMA, sezonun pastel renk ve kalın taban trendini yakalayan yeni modeli Thunder Desert ile ultra-modern bir görünüme imzasını atıyor. 90’ların ve 2000’lerin TV pop kültüründen esinlenen kalın tabanlarıyla sezona damgasını vuracak Thunder Desert, iki farklı renk seçeneği ve bej alt tabanıyla da dikkat çekiyor.

2018 sezonunda PUMA, Thunder serisinin yeni üyesi ‘Thunder Desert’ ile kalın tabanlı spor ayakkabı serisine yeni bir soluk getiriyor. İddialı retro renk blokları ve neon dokunuşlarıyla öne çıkan serinin ilk ürünü Thunder Spectra’nın ardından bu kez sezonun modası pastel ton ve kalın tabanıyla dikkat çeken Thunder Desert ile spor modasına yön veren PUMA, abartılı oranları ve süet, dokulu deri ve ağ materyallerini kapsayan görselliği ile serinin kendine has görünümünü devam ettiriyor.

90’ların meşhur siluetlerini spor ayakkabı tutkunları için yeniden canlandıran PUMA Thunder Desert, krem ve gümüş-yeşil olmak üzere iki renk seçeneği sunuyor. Thunder Desert, 10 Eylül itibarıyla Puma.com ve seçili mağazalarda satışa sunuluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız