Daha uzun ve keyifli zaman geçirmek için - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Daha uzun ve keyifli zaman geçirmek için

4 Aralık 2018 Salı
Columbia 2019 yılını karşılarken soğuk kış koşullarında outdoor ve kayak tutkunlarını yalnız bırakmıyor. Columbia ile kışın tadını üşümeden doyasıya yaşayacağınız mont, polar, atkı, bere, eldiven gibi hediye seçenekleri sizleri bekliyor.

Kışın adrenalin dolu anlarında sizi sıcak tutmak için tasarlanan Columbia ürünleri yılbaşında sevdiklerinize sıcacık bir hediye fırsatı sunuyor. Isı yansıtıcı, suya dayanıklı ve hafif yapılı üstün teknolojileri ile Columbia kış boyunca açık havada daha uzun ve keyifli zaman geçirmeyi garantiliyor.

Columbia kış koleksiyonu teknolojilerinden Omni-Heat 3D, gelişmiş ısı yansıtma özelliği ve kabartmalı noktacıklarıyla sıcak havanın tüm vücuda eşit dağılmasını sağlarken , Omni-Heat Reflective teknolojisi, gümüş ısı noktaları ile kendi vücut ısınızı geri yansıtarak %20 daha fazla sıcak tutuyor. Gelişmiş üstün teknolojili Columbia ürünleri ile soğuk kış koşullarında bile sıcak kalacaksınız.

Mont, ayakkabı, atkı-bere, gömlek, polar çeşitleri ile hem büyüklerin hem çocukların vazgeçilmez markası olan Columbia üstün performanslı ileri teknolojileriyle sıcacık bir yeni yıl vaat ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız