BEYMEN Club'tan Şık Tatil Önerileri - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

BEYMEN Club'tan Şık Tatil Önerileri

16 Ocak 2019 Çarşamba
Günlük hayatı şık tasarımlarla renklendiren BEYMEN Club, yeni seneye enerjik bir başlangıç yapmak için yılın ilk tatiline hazırlananlar veya uzun hafta sonu tatili planlayanlar için pek çok seçenek sunuyor.

Birbiriyle kolayca tamamlanabilen farklı doku ve tarzlardaki tasarımlardan oluşan BEYMEN Club Kadın 2018-2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda her yaştan kadının değişen ruh halleri ve farklı kişiliklerine uygun alternatifler yer alıyor.

Koleksiyon geneline yayılan güneşin kar üzerindeki ışık oyunlarından ilham alan pırıltı detayı trikolardan şapkalara pek çok tasarıma romantik bir dokunuş katarken, BEYMEN Club’ın sevilen kaz logosu da gözalıcı tacıyla ile dikkat çekiyor.

Devetüyü kabanlar, canlı sezon renklerindeki paltolar, casual bir şıklık sunan puf montlar, klasik sherlingleri yeniden yorumlayan deri montlar, palto gibi giyilebilen uzun hırkalardan oluşan dış giyimler farklı stil ve modelleri ile tüm okazyon ve günler için birbirinden şık seçenekler sunuyor. Koleksiyondaki tasarımlar sezonun vazgeçilmezi yün atkı ve bereler, süet eldivenler ve sofistike yün fötr şapkalarla tamamlanıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız